Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
ohrana89

спортни прожини за калибра

Recommended Posts

здравеите колеги искам мненията ви понеже скоро си купих калибра C20XE мноо сам доволен но искам да я сабарям със 16-ки сам но е висока има растояние околко 3 пръста искам дападне на 1 сантиметар от гумата какви прожини да сложа и ако някои има за продаване нека да писше брагодаря предварително :opel_forever:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега аз съшто съм с калибра и съм я свалял няколко пъти та от опит знам някои работи .във момента съм със прожини 60/40 и стана ниска макар че отзад може и оште та савета ми е да внимаваш когато купуваш щтот много хора продават спортни пружини ама то после са оказва че те не били спортни ами само боядисани със червена боя истенските прожини визуално са по ниски като ги сложиш една до друга оргеналната и спортнота имат 4-5 пръста разлика която да не те плаши изобшто,и наи вече на самите ''спортни'' да има натписи и цифри ,на тях си пиши какви са и със колко свалят

d9Od0.jpg

vPc2i.jpg

wHPnr.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
колега аз съшто съм с калибра и съм я свалял няколко пъти та от опит знам някои работи .във момента съм със прожини 60/40 и стана ниска макар че отзад може и оште та савета ми е да внимаваш когато купуваш щтот много хора продават спортни пружини ама то после са оказва че те не били спортни ами само боядисани със червена боя истенските прожини визуално са по ниски като ги сложиш една до друга оргеналната и спортнота имат 4-5 пръста разлика която да не те плаши изобшто,и наи вече на самите ''спортни'' да има натписи и цифри ,на тях си пиши какви са и със колко свалят

d9Od0.jpg

vPc2i.jpg

wHPnr.jpg

Колега да те попитам като си със спортни пружини как ти е ходовата част? правил ли си нещо по амортисьорите не опускът ли?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега моята е със спортни прожини и с обикновенни амортисьори няма проблем по принцип, но съм чувал, че не е много хубаво за амортисьора. Возията сатава по- твърда, препоръчвам ти да сложиш изцяло спортно окачване за да усетиш как е, ако целиш само да я смъкнеш и с пружините става. Внимавай за ментета, както ти е казал колегата, спортната пружина е по къса и с по -дебели навивки и трябва да си има надписи колко смъква, марка и тн.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване