Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
mitaka_gm

МОГАТ ЛИ ДА СЕ РЕЖАТ ПРУЖИНИТЕ?

Recommended Posts

Колеги кажете могат ли да се режат пружините(аз до колкото знам не могат), но нека да съм сигорен

Поздрави

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На някой коли се режат, Точно на астра Ф може, ако искаш да се самоубиваш някаде..

Земи си земи едни прожини не са толкова скъпи.. И като срежеш прожината колата ще има стойка но да не мислиш че ще е по стабилна (както някой си мислят..)

извод: не си прави експерименти с колата си ,на вече с живота ти ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tези са FK за Астра Ф и могат да се режат:

gjQ3J.jpg

другите не е препоръчително и както казаха по-горе водят до изменения на спирачния път,работата на амортисьорите и т.н.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всичко се реже!!! ко искаш и пръстите си отрежи... МОЖЕ,което не означава че ще е добре за теб нали ??? :) въпрос на личен избор (и това го казва човек който е карал с рязани пружини кекекекеке)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре колеги, да ме ориенитрате за цена на някакви по къси пружини дори и само за отпреде ... защото колата много ме дразни отпреде как вири :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за по 80-100 лв излизат хубави пружини секънд хенд от време на време, аз на вектрата от доста време съм с H&R -35 -35 за астра, мисля че около 80лв ги бях платил.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

виж как изглеждат пружините точно на местата където лягат и после си представи как ще лягат като резнеш една витка - всичко може да се реже но ако ще се пребиваш можеш да го направиш и като скочиш от някой блок - не е необходимо да излагаш на риск невинни ..

и се постарай да спазваш правилата !!!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам пружини ,предни и задни (лилави и зелени),не помня кои кой цвят бяха.Ако си заинтересован пиши едно лично.

Моите на старата (астра ф) се бяха счупили по средата и няма да ти казвам на една дупка точно пред сервиза едната направо изхвърча от леглото си.Предполагам че и на срязани ще е подобен ефекта.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване