Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Niksoni

КАК ДА СЕ УНИЖИШ ЗА 50ЛВ

Recommended Posts

Дет вика един авер, разкажете го поне да му се смеят и кучетата в Плевен, то е ясно че не е за 50-те лева. А той щом е такъв няма и да му пука че ще му се смеят...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е и идеята, да разберат хората що за човек е!

А вчера разбрах, че и преди е правел тази путкенска история, явно си е п*тка! Просто, ако се беше дало гласност на предния случай поне можеше да вземем парите в 3ти човек, ако не беше избягал още като му кажем да даде парите в 3ти човек :rotfl:

пп: Той избяга още след четвъртата си загуба, но забрави май, че е докарал сестра си и приятеля и :biggrin: :biggrin: :biggrin: И те му звъняха да се върне :biggrin: :biggrin: Върна се и вика: "Айде пак"! И пак БУМ още две загуби, но този път ги натовари на бързо и избяга бързо :rotfl:

Да не говорим, че беше извикал и негов приятел, който пък остана в ШАХ :wooow: Май и той не го беше очаквал!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво колега :) натупал си го и както се вижда и чета явно вьрвиш.Сега можеби можеш да си отговориш на вьпроса,който преди време ме беше питал и ти дадох малко инфо :th_up: Браво за желанието ти за гонки и не забравяйте да ги правите така,че да не пострадате вие и околните!Карайте с мисьл,а не безрасьдно!

С 2 рьце подкрепям колеги като теб :)

Евала....

А тези които бягат цял живот ще си останат ........ :biggrin:

Редактирано от civilen

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брачеда го натупа, не аз, вярно, че бях около 3 коли зад тях с :CDTi: , но все пак съм сток все още!

Днес (петък) имаше импровизирани гонки, аз малко закъснях и отидох към 22ч, но няма и 5 мин след мен дойдоха и ченгетата и бързо се разтуряха нещата.

НО познайте на какво ми замириса там.... точно така - "посеркото" :yuck: случайно го изпреварих, докато изчезвахме от мероприятието.

Даже се бил пускал с една корсичка (С20LET), която го е била естествено, затова не се знае дали е бягал заради ченгетата :rotfl: или просто пак се е насрал нещо, защото се изнесе малко преди те да дойдат.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахахх доста още ще се виждате бате :wooow: само да ти кажа че доколкото знам корсата не е ЛЕТ а ХЕ и съседите от Враца или немогат да я карат или не е много в час защото са паднали от 5 минутките

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:eusa_naughty: Абе незнам кой ти е казал че корсата е паднала, ама аз от 20:00 до 22:30 си пиех кафенцето на "Лукойл" който се пада почти на средата на правата, и не видях корсата да пада от нещо! :eusa_naughty:

Иначе станаха няколко добри старта на интересни колици :19a:

А корсичката варви много, опъна всичко което застана до нея :16V:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гонката не е била в петък не си бил там :th_up: беше преди седмица две

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз мисла че с твоите 5 мнения няма нужда да даваш съвети има модератори които преценяват ако ти е неприатно нещо не чети или не влизаи в форума :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
аз пък мисля че темата вече е за катинар

Не се напрягай да мислиш, защото НЕ ТИ СЕ ОТДАВА! Като си пуснеш тема си преценявай за нея дали е за катинар!

Ще помоля БЕЗ СПАМ, на който не му харесва - да не изказва безсмисленото си мнение, което така или иначе НЕ Е по темата!

А по темата: Предстои развръзка...

Редактирано от Niksoni

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво ми се отдава на мен неможеш да кажеш ти всички разбраха за какво става дума а вие продължавате да спамите ..........

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

алоооуууууууу пинокио това не ти е другия форум тук си пищшем на воля и комуникираме по сякви теми пак ти казвам ако ти е неприатно нещо непиши ако продалжаваш в сащия дух мненията ще ти бадат трити :angry: ако има нещо да кажеш по темата казваи ако не .......

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля ви придържайте се към темата, без нападки един към друг - гледайте положително на нещата! Достатъчно негативизъм има навсякъде, че да го прехвърлим и тук помежду си!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласявам се с теб!И моля ви пишете само по темата а не излишни глупости!!!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този човек има ли очи да погледне екзекутора си ? Доколкото разбрах са от един град. Или се крие ? Много добра е тази тема не че сте за 50 кинта ама да се разнесе какво ..... е тоя страхливец :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване