Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Niksoni

КАК ДА СЕ УНИЖИШ ЗА 50ЛВ

Recommended Posts

Става въпрос за една договорка за Гонка на вързано, сумата е 50лв! Колите са 2 Астри С20ХЕ!

Едната е на брачед ми, а другата на Въпросния Емил (синя астра ЕН5911??)

Спора и уговорката датира от около 10 дни! Най накрая днес се осъществи!

Ето ви писаното от мен и Емо(адвоката в скайп) днес!

GkQS0.jpg

Виждате снимката, ясно е всичко, няма кво да коментирам!

Състоя се гонката! Трябваше да е 2 от 3! Аз карах зад тях всичките 6 загуми за Емил! 6 пъти!!! Емо си признава, че е паднал, но на последното си връщане до там, където ние (малко публика) ги чакахме, той се направи на луд и избяга :surrender:

Естествено не искаше да даде парите и ИЗБЯГА като ...... (оставям на вас това определение)!

Беше доста странно за всички и доста се поизнервихме, защото все пак се бяхме уговорили, а и идеята беше поне единия да си избие горивото и да има повече тръпка!

пп: имам файл с цялата хронология на чата ни, преди и след "гонката", но незнам как да го прикача? (някой да помогне на лс)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Opel Astra DTL

Кратко и ясно!!!

Не ни занимавай с глупавите ви гонки! ходете се трепете там за 50 лева ...Лапета няма ли да Ви порасне акъла най накрая ?

Редактирано от Opel Astra DTL

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Кратко и ясно!!!

Не ни занимавай с глупавите ви гонки! ходете се трепете там за 50 лева ...Лапета няма ли да Ви порасне акъла най накрая ?

:th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мщо кво лошо има да се гонят стига да е безопасно за околните... аз одобрявам, а постъпката на момчето загубилото я определям като путешка, човек трябва да знае как да губи, дори да е нямал пари щеше да каже ок бит съм, ся нямам скоро... ще дам. А така - путешко изпълнение.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Кратко и ясно!!!

Добър съвет, чичка :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мястото е безопасна права от 4 км. и никой не е бил застрашен!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Opel Astra DTL

Щом не смяташ Живота си за нищо хвани са бласни в дувара,ама без колата че тя май по голяма душа от Вас има!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахахаха Ами тъп селенин.. Оти не го настигнахте нали ваще коли вървят повече или просто звъните на 166 казвате синя астра еди каде си с къв номер ми открадна нещо си и се запъти в еди коя си посока да видиш как след 1 км щеше да е отбил и да се разправя с полицайте..Аз съм го правил този номер с един тарикат с бмв ми се прайше на мн отворен що съм го бил засичал некви такива, звънах и да видиш след точно 1 2 км го бяха спряли и го разпитваа като полудел :D

С една дума ИЗЛАГАЦИЯ!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
мщо кво лошо има да се гонят стига да е безопасно за околните... аз одобрявам, а постъпката на момчето загубилото я определям като путешка, човек трябва да знае как да губи, дори да е нямал пари щеше да каже ок бит съм, ся нямам скоро... ще дам. А така - путешко изпълнение.

Не виждам разлика в гонката с тези на лука .. само че както аз разбирам избягалия е настоявал да сложат по 50лв за да си избият бензина ..

Изложил се е .. та за да не става друг път такава излагация - правете както го правят по филмите :biggrin: един неутрален събира и на двамата по 50лв и който спечели ги събира и отива да черпи :wave:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

xaa астра дтл колега не става въпрос за сигурноста а за това кой прав кой крив тебе като те е страх стой си на дувара да не те блъсне нещо !

"ВЪОБЩЕ ЗАЩО ЖИВЕЕШ КАТО ЩЕ УМРЕШ " лице ето такива душевно и емоционално умрели хора са срам за обществото!

П.С. това е мое мнение.......... :angry:

Редактирано от fishbone

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма безопасно място.. особено при това че караш със 130..

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кои каза че се кара с 130 ??? престанете с глупавите упреци и пишете по темата това кои си застрашава живота тои си носи отговорност!!!И какво лошо има да се драпнат или по добре да се занимават с НАРКОТИЦИ ???

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

темата вече е за и против гонките.....

според мен колегата niksoni иска просто да информира плевенчани че има и несериозни.няма лошо от темата-"срещи на форума-плевен".а вече дали ще летят или плуват-те си преценяват.който не го интересува.....

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Щом не смяташ Живота си за нищо хвани са бласни в дувара,ама без колата че тя май по голяма душа от Вас има!

Колега като смяташ гонките за глупост изобщо не се бъркаи в тази тема и не даваи тъпи пенсионерски коментари ! Всеки прави каквото си иска а тук ?са нее за гонката а за достоинство ! за това става дума ако не си разбрал !

Подкрепям колегата Niksoni с 2 ръце !

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
са нее за гонката а за достоинство ! за това става дума ако не си разбрал !

Подкрепям колегата Niksoni с 2 ръце !

:th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че повечето от Вас разбраха каква беше идеята на темата. Наистина я направих като инфо за Плевенчани.

А не взехме предварително парите в някой, защото се "познаваме" с момчето от доста години вече и никой не е очаквал да ИЗБЯГА?!?!

пп: Срама си остава за него, аз му казах! Никой няма да го оправят парите, а и той беше толкова сигурен в себе си и настояваше както виждате до последно за тее 50лв! Да беше казал, че няма пари и да се пуснат за кеф!

Редактирано от Niksoni

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Кратко и ясно!!!

Моля те не говори от името всички щом за теб това са глупости да беше пропуснал да пишеш по-добре щеше да е !!! :censored: :spam:

Niksoni - рано или късно такива хора излизат на яве и е хубаво да се знаят :th_up: :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Кратко и ясно!!!

Кратко и ясно!!!

Никой не те е карал насила да четеш тази тема,още по малко-да пишеш в нея!

Или просто така да си в играта?Е, НЕ СИ

Плевенчани ме познават,и знаят че въпреки колата която карам(с20хе)-никога не се пускам,карам си я за удоволствие!

Ходя по "гонки", за да се видя с приятели! Не одобрявам "гонките"на пари-според мен трябва да е удоволствие, а не"комерс"

Но!!! Аз съм напълно съгласен с Никсони, щом има уговорка-трябва да се спазва.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси тъпия за някви 50лв и познат от доста време да избяга и се изложи така гадно! Аз на негово място щях да потъна от срам пред всичките ми познати и из фоеумите! :blink:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ужас и голям срам за адвоката еми ники несе ядосваи ще се оправите на ли и на гривица го би бизона защо се пуснахте но ви е си знаете аз сум за-за НИКИ :pleven:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бягането срамно но сигурно средство :mhihi:

Ламерска история.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не превръщайте спора в млади срещу стари. Определения като "пенсионери" са дискриминационни и не подхождат на колеги от форума. Аз мога да бъда баща на някои от вас, но никога не бих си позволил да нарека някой от вас пенсионер или, например, пъпчив тийнейджър. По принцип не съм категорично против гонките и въпреки годините ми бих се пуснал срещу всеки 20 годишен, стига да имах и аз едно С20ХЕ в купе на Астра. На светофари в града например и със служебната кола, и с моята Вектра, и с на сина Кадета не се давам на никой, който ме предизвика. Ако не се застрашава живота на другите хора, всеки може да си рискува своя. Товя е личен избор на всеки човек. Пък щом е имало договорка за гонка на вързано, обещаното трябва да се изпълни. Няма значение адвокат ли си или общ работник. Честта и достойнството не се купуват с 50 лева.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къв адвокат :biggrin: :biggrin: :biggrin: Това му е прякор, поне беше де, сега вече е "посеркото" :biggrin: :biggrin:

Усра се много, че още мирише даже... :biggrin: :biggrin:

пп: сори за езика, който използвам, но нямаше как да се изразя по - ясно :th_up:

Редактирано от Niksoni

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

стига де много го осра тоя тип няма дасе покаже 2 месеца сигорно :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже ,видях че има хора които дават мнения,колкото да кажат нещо,искам да кажа че гонките не са до това колко са ти годините!!!Когато нещата се првят в рамките на разумното не виждам къв е проблема да има такива инициативи!!!!Даването на ГАЗ е в кръвта а не на колко си!!!!!!! или го имаш или не,и ако го нямаш тая тема не е за теб!!!!Подкрепам Божката че такива гонки трябва да са за удоволствие,но когато си сигурен в победата,и си се впрегнал толкова,както в случая трябва да поемеш поражението мъжки,и да се спази уговорката!!!!иначе си оставаш......незнам смешен е малко казано!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване