Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
boris dali

Astra Opc

Recommended Posts

мисля да си взема астра опц , незнам как е подръжката дали съвпадат частите с на другите астри ,разход и други подробности

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има най малко 3 модела които отговарят на описанието Астра ОПЦ

Така темата ти изглежда леко несеризоно, сподели какъв опит имаш с автомобилите домомента, какво те насочи към модела ОПЦ и оттам насетне може би доста хора биха ти отговорили насериозно на въпросите.

А във връзка с останалите астри - много неща съвпадат, но доста има които НЕ.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да не отварям нова тема, пиша тук. И аз отдавна искам да взема астра орс. Искам да попитам какво ви е мнението за тази? На първо четене изглежда добре, но като се загледах в снимките, фаровете не са оригинални, на оригиналните опелски ксенони ксеноновите крушки са поставени откъм решетката, а на тези са от другата страна, липсват свелоотазителите на задната броня, така като гледам има луфтове между елементите и преднята броня ми изглежда в друг нюанс синьо. Цената й е най-ниска, но може би има защо. Според вас заслужава ли си тази кола? А и 2009-та започва производството на Astra J, вероятно е тази да не е 2009-та година. Благодаря предварително за информацията :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, за конкретен автомобил може да се каже само след преглед и каране. Сам откриваш разни неща, които те съмняват, вероятно е при оглед на живо да се видят още такива. Иначе ГТЦ-то се произвежда до по-късно, защото 2009 излезе версията с 5 врати. Новото купе излезе по-късно и съответно има бройки и от 2009 година.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване