Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
DianIvanov

Смяна на лампи на табло

Recommended Posts

Можете ли да ми кажете или даде снимков материал как се сваля таблото там където са тези копчета за парното,защото вечер не ми светят и явно крушките са изгоряли. Благодаря рпедварително

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля :th_up: и аз минах по същия път с тея крушки и знам какво е.Поздрави :wave:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако сложа сини крушки, дали ще изглежда добре? :)))))

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги ще ви помоля за помощ искам да си сменя крушките или диоди нз какви са точно за парното тези врътки там половината не светят видях добре описанието на линка, ама нещо тези въздухоотводи горе не мога да ги бутна надолу както е показано на една от картинките или по точно ме е страх да не счупя нещо. ако може да обясните точно как става горе, долу ги развих 2-та болта. благодаря предварително!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не отварям нова тема за което се извинявам.Искам да разбера как махате копчето на парното няма излизане,копчето на климатика излиза ама на парното неще ако някой може да помогне моля.

Поздрави Данчо

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за парното е голям *уй, аз дърпах два часа и накрая излезе но се разшири и сега се вади постоянно и немога да си пускам нагреватела, за да го пусна махам копчето и дърпам с пръсти хуйчето :) и после пак си слагам копчето

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване