Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
willy

Упътване за употреба Delco Cdr 500

Recommended Posts

Наскоро изрових папката със всички документи и книжки които ми дадоха с комбито и открих упътването за употреба за фабрично монтиранато CD DELCO CDR 500 и реших да го сканирам и споделя с вас. Има го на няколко езика , но избрах английския като по разпространен и разбираем ,ако някой има нужда от друг език да пише ще му го сканирам и пусна .

click-me.gif

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много полезно ръководство! Благодаря колега!

Мога ли да те помоля да преобразуваш сканираните старници в един PDF (Adobe reader) format?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК утре ще го направя :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да е достъпно постоянно ръководство във pdf формат съм го качил в DOX.bg който го иска да ми пише на djwilly@abv.bg или на ЛС да ми прати е мейла си за до споделя за да може да си го дръпне.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички, имам същият Cdr 500 в колата до днес си работеше добре. Децата са пипали нещо по настройките на радиото, в момента свирят само колоните от дясната част на колата. От единият бутон се регулират да свирят или колоните отпред или отзад, а от другия се регулират ниски и високи честоти. Има ли друга комбинация за регулиране на настройка да свирят лявата или дясната част на автомобила?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване