Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
falkongp

фронтера- в

Recommended Posts

Хора ако някой се сблъсквал с нещо подобно помагайте.Километража и скоростомера тръгват когато си искат тръгнат ли докато не угася двиганеля няма проблем.Не ми позволява да нулирам дневния километраж а,разреши ли ми всичко от раз заработва.Останалта част от приборите работи безотказно. :wooow:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Хора ако някой се сблъсквал с нещо подобно помагайте.Километража и скоростомера тръгват когато си искат тръгнат ли докато не угася двиганеля няма проблем.Не ми позволява да нулирам дневния километраж а,разреши ли ми всичко от раз заработва.Останалта част от приборите работи безотказно. :wooow:

Пробвай да пуснеш фаровете когато не работи би трябвало да тръгне , това им е стар проблем . лошото е че са два с еднакъв ефект и единия се лекува а другия не , ако тръгва с фаровете се лекува .

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пиша доста месеци по късно проблема си го реших сам след доста обикаляне по майстори.Проблема е че има некачествени спойки на таблото.Свалих го и го презапох цялото.В OFFRoad-Bulgaria съм го описал целия ред на презапояване.Между другото и с пускане на фарове пак не тръгваше.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Пиша доста месеци по късно проблема си го реших сам след доста обикаляне по майстори.Проблема е че има некачествени спойки на таблото.Свалих го и го презапох цялото.В OFFRoad-Bulgaria съм го описал целия ред на презапояване.Между другото и с пускане на фарове пак не тръгваше.

Позволих си да дам точния линк до темата ти с презапояването на таблото. (ако трябва ще си изтрия поста) ;)

http://www.offroad-bulgaria.com/showthread...hlight=falkongp

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може на някой да му свърши работа :th_up: Чакай да започна темата за смяна на обтегачи и успокоители на двете вериги че там филма е по интересен с отваряне на картера и сваляне на глава :blink:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване