Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble

Recommended Posts

колеги моля ви за помощ.колата ми е астра комби 97 година и отдолу под багажника имам много ама много ражда.с какво да я намажа та да не излиза повече.разбира се след като обработя мястото.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Трябва добре да се изшкури ръждата така че почти да блесне метала

2. Да се намже със ръждопреобразовател

3. Да се намаже обилно със силикон Body 999 или нещо подобно със помоща на четка

4 Да се пръсне със шагре зависи от цвета на пода или мястото което ще се пръска

dyFSS.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мер си колега а дали ще е трайно. и не може ли да се боядиса с боя или спрей

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега и какво е това шагре ако може да попитам че не ми е ясно :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да се боядиса с боя препорачително е след шагрето

Шагре е спрей с него запечатваш силикона и се получава по красиво на body 950 е шагре

Дали ще е трайно еми зависи колко се постараеш :biggrin: би трябвало да е

HkfwS.jpg

Редактирано от fifa

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имайки в предвид марката на колите ни... тая тема е много ценна :rotfl:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее браво на колегата fifa добро обяснение. Незнаех че имало такъв специален спрей след като замажеш дупката или проблемното място с бодито да се напръсква с него отгоре. Ще си купя един такъв и за друг път,ако смятам да мажа някаде с бодито,задължително вече ще се пръска и със спрея от горе. Едно въпрозче трябва ли бодито да изъхне и тогава да се напръсква със спрея,или като се намаже веднага се напръсква ??? fifa евала :th_up:

Редактирано от dido8704

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Еее браво на колегата fifa добро обяснение. Незнаех че имало такъв специален спрей след като замажеш дупката или проблемното място с бодито да се напръсква с него отгоре. Ще си купя един такъв и за друг път,ако смятам да мажа някаде с бодито,задължително вече ще се пръска и със спрея от горе. Едно въпрозче трябва ли бодито да изъхне и тогава да се напръсква със спрея,или като се намаже веднага се напръсква ??? fifa евала :th_up:

мерси колега :biggrin:

еми по добре е да исъхне понеже докато исъхва бодито се разширява а шагрето исъхва по бързо и ще се напука и ще изглежда грозно

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има шегре по 1 литър за пистолет, с него става супер, взимаш 2 и ги разреждаш с разредител да стане около 4 литра и минаваш цялата кола отдолу. Там където си го ударил с пистолета със шегре става бетон, разбира се след обработка на ръждите.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се колега, че ползвам темата но за да не пускам нова искам да попитам тук всички. По двете леви врати долу е избила ръжда на места, и доста ме дразни. Искам сам да си я оправям. Можете ли да споделите какви номера шкурки да използвам, после какъв кит, а за цвета аз ще се оправя. Не ми се ходи на майстор, че сигурно ще ми удере кожата от към цени.

Благодаря ви!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди да науча за това шегре от вас,винаги съм мазал само с боди 930 с четка върху кърпеното но сега виждам че на някои места започнало да пада това черното и ръждичката пак се е появила от долу :newsm69: .Но следващият път знам какво да правя,като се изкърпе с ЦеОто проблемното място и се сложи новата ламарина ще замажа краищата на кърпеното с малко боди докато се скрият дупчиците от заварката,и тогава ще напръскам обилно с пистолета със шегре..fifa и valio_78 много ми помогнахте :a049:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става и с преобразовател за ръжда Вюрт , изшкурква се ръждата и след това с вюрт мястото се запечатва и не излиза повече ръжда :eusa_whistle:

Редактирано от vanko-C.B.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване