Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
jynkisbmx

Висок разход ?!?

Recommended Posts

Значи до преди 2 седмици колата ми харчеше 8 грацко а сега незнам.... с 20 лева гориво при нормално каране минах 65км. и ме остави на пътя каква може да е причината толкова рязко да се дигне разхода. ;(;(

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Значи до преди 2 седмици колата ми харчеше 8 грацко а сега незнам.... с 20 лева гориво при нормално каране минах 65км. и ме остави на пътя каква може да е причината толкова рязко да се дигне разхода. ;(;(

Колега, като пускаш теми бъди малко по-конкретен

1 - какво гориво ?

2 - какъв точно е двигателя ( първите 5 символа от номера на ДВГ)

тая мярка 20 лв е много относителна - едно е 20 лв метан, друго е 20 лв газ , и съвсем друго е 20 Лв високо октанов бензин ...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оп съжелявам. Тиграта е 1.6 95 годинна. екотек. Бензин няма газ. И бензина си зареждам винаги 95 от ОМВ

Редактирано от jynkisbmx

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Оп съжелявам. Тиграта е 1.6 95 годинна. екотек. Бензин няма газ. И бензина си зареждам винаги 95 от ОМВ

Ламбда сонда.. ама едва ли нещо си объркал, неможе такъв спад да ти даде изведнъж.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет! От месец колата гори 15 л/100 км. През това време е карана по 10 -20 км/дневно, т. е. много малко. Елком-а е в норма и ми споменаха нещо за термодатчик и др. джаджа... Не разбрах добре. Четох и др. тема, но 50 % от инфото не ми е ясно, а се напатих от майстори, които като видят жена все едно виждат вечерята си за година напред Моля, :help: :help: :help:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

братле или температурния дачик което съм на 100 процента сигурен че е или ланда сонда и аз имах такъв проблем закачих я на компа и нищо неизлезе и един приятел ми каза да пробва с дачика и супер разхода се оправи

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарско! Продължавам: към темп. датчик има ли допълнителна част за окислородяване, обогатяване на впръсканото гориво, което да е вързано (разбирай да вървят заедно двете части при смяна) с датчика и цената им по- висока ли е от стандартните, защото за Тиграта цените са все по-високи.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз имам мисля че сега разглобих корса 1.4 16 винтила за части ще проверя и ще ти го подаря ще дадеш адрес ао го имам и ти го пускам а го пробваш но мисля че е от него

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

tjolova@abv.bg

Обади се, моля те, по ел. поща и ще се уговорим. Ще съм ти благодарна - последно се разочаровах от дългогодишен приятел, професионалист, специалист и затова звуча мнително, на парен каша духа :th_up: За корса и тигра дали са едни и същи - ти си наясно. До скоро.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване