Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
spas aleksov

Реотани на тигра и задна чистачка

Recommended Posts

Здравейте колеги,имам един проблем. задната чистачка работи когато си поиска,релето ми цъка вътре,но не всеки път тръгва. да не е нещо по жичките отзад,а реотаните въобще не работят,отпред на копчето светва като го дръпна,но явно до тях не достига ток.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не би да не ти е затегната основата на чистачката и да превърта в шлиците? Реотаните може също така да са изгорели..

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай да врътнеш малко онези гумички които са на багажника,да ги изкараш още малко,че да се стегне.явно не ти прави хубав контакт

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж си пластините двете които са ти от двете страни на реОтаните. Има две кабелчета едното ти е маса другото плюс. Мери с мултицет дали имаш 12 волта м/ду пластините. При мен бяха избягали по същия начин на корсата и се оказа,че кабела ми се е прекъснал точно в гумения маншон на багажника. Виж дали някоя от пластините не се е отлепила и да не дава контакт с реотаните.

Много внимавай да не отлепиш някоя от двете пластини.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако е от тези пластинки защо не работи чистачката?с тиграта имах същия проблем,когато мина през някоя дупка спира-тригва,релето се чува как работи,но отзаде няма никой,някъде се губеше тока.постегнах малко гумичките и се оправи,малко по трудно се затваря но поне уредите си работят.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре ако е хубаво времето ,ще погледна и двете неща и вечерта ще пиша. Мерси за инфото на всички!!! А тези гумички къде се намират,понеже приятелката ми я кара и много,много не знам как изглеждат? Като отворя багажника ,къде да гледам,там където е ключалката ли или?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

току що погледнах тиграта,отвъртях малко гумените и сега работи без проблем,а за реолтаните не знам,понеже беше сухо стъклото!!!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
току що погледнах тиграта,отвъртях малко гумените и сега работи без проблем,а за реолтаните не знам,понеже беше сухо стъклото!!!

За да си сигурен просто с пробна лампа 12В ,провери дали стига захранване до реотаните.Мултицета понякога отчита оттечките и лъже.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
За да си сигурен просто с пробна лампа 12В ,провери дали стига захранване до реотаните.Мултицета понякога отчита оттечките и лъже.

Извинявам се за спама,колега имам една отверка с кабелче,щипка и лампа,къде точно да я закача,че и аз го имам тоя проблем.Днес махнах гумения маншон и видях,че кабела е оголен :blink: на едно място

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ники хубаво виж дали е нарушена цялоста на жилата на кабела и ако не изолирай хубаво :) (с изолирбанд)

Тази лампа слагаш щипкатра кьм маса (нула) а с другия острия край пипаш една по една пластинките на стьклото :)

Редактирано от civilen

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ники хубаво виж дали е нарушена цялоста на жилата на кабела и ако не изолирай хубаво :) (с изолирбанд)

Тази лампа слагаш щипкатра кьм маса (нула) а с другия острия край пипаш една по една пластинките на стьклото :)

Имаше едно прекъснато жило и днес ових кабела и утре ще проверя с лампата.Благодаря колега :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен беше сьщия ташак :) хахаха работеха реотаните когато си искат.Убих се да тьрся кьде е прпблема и като ми разбиха колата като трьгнах да сменям капака намерих проблема отзад в гуменото сьединение :) хахахах :) радвам се,че си свьршуил работа :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пробвах както ми каза oska ,врътнах гумените и сега работи и чистачката и реолтаните. Мерси колега!!!!!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване