Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
BECK0

Масло за Астра Г X16xel

Recommended Posts

Здравейте колеги.. дойде време след 3000 км минати с колата (от мен) да сменя маслото..

Търся съвет от колеги с такива двигатели или подобни да кажат с кое масло се държи най-добре колата, колко струва горе долу и от къде да купя за да съм сигурен в качеството?

П.С. Колата е Астра Г 2001 година, на 100 хил.км реални (купих я лично със сервизна книжка от Швейцария).

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами след като имаш сервизна книжка и според теб е била добре колата,просто и налей същото масло. :wave:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ами след като имаш сервизна книжка и според теб е била добре колата,просто и налей същото масло. :wave:

Аз ще сипя същото, което са сипвали в Швейцария - 10w40, но не знам каква марка да купя.. чета добри отзиви за Yacco. За ГМ почти не съм прочел нищо хубаво.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз карам с ГМ вече втора смяна и съм доволен.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,

В сервизната книжка не пише ли марката на маслото, с което е ДВГ в момента? Поне сервиза, където е сменено?

Ако има някакви данни за контакт (e-mail примерно), питай хората...

Аз съм с друг двигател, но съм на малко повече от 5000км с GM и съм доволен.

Редактирано от gena_bs

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не пише марката на маслото за съжаление. Намерих e-mail на сервиза, в който е обслужвана колата и писах едно писмо да ги питам с какво масло работят.. ще чакам отговор.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване