Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
C_18_XEL

срещичка на 18.02.2010

Recommended Posts

хайде кой е навитак да се сберем

предложете час и да ходим да се видим :th_up::sevlievo:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
хайде кой е навитак да се сберем

предложете час и да ходим да се видим :th_up::sevlievo:

окс.в 19ч. викам аз,

и теглича да прати смс-и на останалите още днес да могат да си направят сметката

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ok 19 часа ме устройва айде давай ти си трите хикса пращай им смси и кажи на кои не можеш да им пратя аз от тела :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
ok 19 часа ме устройва айде давай ти си трите хикса пращай им смси и кажи на кои не можеш да им пратя аз от тела :th_up:

aми пратил съм на всички трябва да сте получили само тия дет са на глобул малко е съмнително дали са получили но тоя път трябва да са получили и те :3:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там съм, но нямало дърва разбрах. Аз мога да донеса две кофи газ ако искате :biggrin: Да викам л ипича с синьозеленото комби.

Редактирано от 1.6D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
aми пратил съм на всички трябва да сте получили само тия дет са на глобул малко е съмнително дали са получили но тоя път трябва да са получили и те :3:

я прати смс на оня пич с Кадета да донесе дърва(тои предния път предложи)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дидо обеща да дойде този път сериозно

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

там съм обещах на калоян

и аз ще донеса маллко дръвца

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
там съм обещах на калоян

и аз ще донеса маллко дръвца

И да си мълчиш за оная работа че беше обещана на друг :smile3560:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Росен. Споко той от печените :icon_wink: .

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
В Росен. Споко той от печените :icon_wink: .

да ве печен съм кът варен картофф хаххахахаа

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Йонко, брат АЗ НЕ ПИЯ

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и тая седмица без мен :(

за съжаление изникна нещо и няма как да дойда ноо какво да се прави

и да снимате да видя поне снимчици :sad-smiley-046: :sad-smiley-046: :sad-smiley-046:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Там съм, но нямало дърва разбрах. Аз мога да донеса две кофи газ ако искате :biggrin: Да викам л ипича с синьозеленото комби.

а калоянски обади му се разбира се нека дойде още едно комби никога не е излишно :sevlievo::caravan::th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
а калоянски обади му се разбира се нека дойде още едно комби никога не е излишно :sevlievo::caravan::th_up:

:eusa_whistle: тази седмица съм баща маика- вечер :smile3560::newsm69: :icon_sad:

ply0i.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:eusa_whistle: тази седмица съм баща маика- вечер :smile3560::newsm69: :icon_sad:

ply0i.jpg

Сладурана, само дато много я е срам от мен. Иначе бяхме малко но все отбрани хора с звезно присъствие(Дидо) :mhihi: . Имаше и доста драг и тунинг на думи, сега остава да чаками пролетта да видим кой кого. А на оня малкият с дизелака ще му се навия на акъла като изляза от бокса на края на месеца :19a: :19a: :19a: ако му стиска.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ply0i.jpg

Сладурана, само дато много я е срам от мен. Иначе бяхме малко но все отбрани хора с звезно присъствие(Дидо) :mhihi: . Имаше и доста драг и тунинг на думи, сега остава да чаками пролетта да видим кой кого. А на оня малкият с дизелака ще му се навия на акъла като изляза от бокса на края на месеца ако му стиска ама от сега да му кажа да не залага пари :eusa_whistle:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Сладурана, само дато много я е срам от мен. Иначе бяхме малко но все отбрани хора с звезно присъствие(Дидо) :mhihi: . Имаше и доста драг и тунинг на думи, сега остава да чаками пролетта да видим кой кого. А на оня малкият с дизелака ще му се навия на акъла като изляза от бокса на края на месеца ако му стиска ама от сега да му кажа да не залага пари :eusa_whistle:

хехехе да не залага пинти,важното е шОУ да има :knee:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иначе бяхме малко но все отбрани хора с звезно присъствие(Дидо)

благодаря ти калоянски за хубавите думи

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз се извинявам за отсъствието ама дойдоха на гости едни роднини а не се бяхме виждали 1 година и нямаше как да не отида

:sad-smiley-046:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Иначе бяхме малко но все отбрани хора с звезно присъствие(Дидо)

благодаря ти калоянски за хубавите думи

Как си изпросих още бира а :icon_biggrin:

аз се извинявам за отсъствието ама дойдоха на гости едни роднини а не се бяхме виждали 1 година и нямаше как да не отида

:sad-smiley-046:

То с тебе ако не се видим тея дни ще направим и ние толкова :newsm05_41: :flag_opel:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еаз те видях преди малко до къщичките ;)

но обади се да направим едно кафе няма да е проблем

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.