Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
sex_niki

Как се изкарва полуоската ?

Recommended Posts

Здр колеги счупи ми се външното каре и ми трябва съвет как се изкарва късата полуоска с вътрешното каре? Въпроса е дали има някви болчета или нещо такова? Помагайте колеги става дума за Вектра Б x20xev?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Здр колеги счупи ми се външното каре и ми трябва съвет как се изкарва късата полоска с вътрешното каре? Въпроса е дали има някви болчета или нещо такова? Помагайте колеги става дума за Вектра Б x20xev?

По спомен няма никакви болтове, като я извадиш от главината външната част с по рязко издърпване и излиза.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
По спомен няма никакви болтове, като я извадиш от главината външната част с по рязко издърпване и излиза.

освен ако не излезе :wink:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значе с сигурност няма болтове само с дърпане така ли?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
значе с сигурност няма болтове само с дърпане така ли?

дърпаш по рязко :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Развива се голямата гайка на главината освобождава се шарнира за да може да се изкара полуоската от главината и се издърпва рязко.В сервиз това ще ти струва около35 лева без маншона.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Здр колеги счупи ми се външното каре и ми трябва съвет как се изкарва късата полуоска с вътрешното каре? Въпроса е дали има някви болчета или нещо такова? Помагайте колеги става дума за Вектра Б x20xev?

а всъщност защо ще вадиш полуоската ???

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
а всъщност защо ще вадиш полуоската ???

Може би за по голямо удобство,маншона ти е към 15 лв с грес скоби и т.н. ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Може би за по голямо удобство,маншона ти е към 15 лв с грес скоби и т.н. ;)

само дето не схващам кое му е по удобното ??? аз си мисля че и каре ще му трябва ама може и да греша ! :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Редактирано от STAFO

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма смисъл да вадиш цялата полуоска, ще потече масло. Смени външното каре на място. И с рязко дръпване може да се извади вътрешното каре, но не е препоръчително, защото може да се разглоби вътрешното каре.После трудно се събира.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги искам дава питам като изкарам карето вътрешното всичкото масло ли се изтича? Щото на мене ми текна не повече от 100 грама а масло съм наливал миналата година като слагах скоросната кутия? :blink:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

зависи как е наклонена колата, но все пак си провери маслото на скоростната кутия

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега и друго, за напред ако ти се наложи да сменяш външен маншон на някое каре не го тъпчи много със грез, защото по нататак може и да ти се скъса маншона като караш, ако е много грезта в маншона тя гледа от къде да избие и ако маншона ти е някво менте лесно може да се скъса, на мен така ми се скъсаха 4 външни маншона защото бяха ментета, вземай само немски маншони,ако сменяш някога :th_up:

Редактирано от dido8704

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги намерих си карета с полуоска,но сега ми е проблем как да разбера дали има масло в скоросната кутия и колко да долея? Смисъл дали имаше пробка за проверка на маслото като наливам на Ф18+ ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има намира се от кьм дьлгата полуоска близо до карето като застанеш от долу ще я видиш.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване