Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble

Recommended Posts

Има и друг вариант. Аз съм си сложил червени Диодни габарити вместо крушките и се получава много добре. Фатката е лесна отиваш в ауто манията и си ги копуваш. Сваляш старите слгаш новите. Е не светят толкова силно като на колегата но си бива. Ако са ти хубави рефлекторите става готино !

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Има и друг вариант. Аз съм си сложил червени Диодни габарити вместо крушките и се получава много добре. Фатката е лесна отиваш в ауто манията и си ги копуваш. Сваляш старите слгаш новите. Е не светят толкова силно като на колегата но си бива. Ако са ти хубави рефлекторите става готино !

колега за това ли говориш FILE0010.JPG диодни габарити само че моите са сини ,намислил съм да си поръчам от луксима едни 10w за 40 лв ...

Редактирано от vencity

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
колега за това ли говориш FILE0010.JPG диодни габарити само че моите са сини ,намислил съм да си поръчам от луксима едни 10w за 40 лв ...

Тея дето са 10 вата в луксима, първо че не са точно 10вата, а и греят доста. Аз си бях взел преди време да ги пробвам, и точно за 2 часа се стопиха. Все пак ако искаш пробвай де...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не благодаря :) маи ще си карам с тея и ксенонови крушки h4b 6000к :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Тея дето са 10 вата в луксима, първо че не са точно 10вата, а и греят доста. Аз си бях взел преди време да ги пробвам, и точно за 2 часа се стопиха. Все пак ако искаш пробвай де...

Да колега точно така това имам предвид. Не ми харесва идеята с лентата на мен ми седи грозно. С диодните крушки става доста прилично аз съм доволен. Обаче си купих червени и адски им се кефя. Колата черна габаритите червени уникално става. Определено не ми харесва всичко да е синьо като светлини. Навсякъде синеее :) и до сега май не съм виждал кола с червени габарити поне аз не съм засичал ;) Нямам фотоапарат да снимам да видите как седи :) Но няма значение какво е важното е на собственика на колата да си му харесва !

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Да колега точно така това имам предвид. Не ми харесва идеята с лентата на мен ми седи грозно. С диодните крушки става доста прилично аз съм доволен. Обаче си купих червени и адски им се кефя. Колата черна габаритите червени уникално става. Определено не ми харесва всичко да е синьо като светлини. Навсякъде синеее :) и до сега май не съм виждал кола с червени габарити поне аз не съм засичал ;) Нямам фотоапарат да снимам да видите как седи :) Но няма значение какво е важното е на собственика на колата да си му харесва !

най-много да си изпросиш някоя глоба с тия габарити

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
най-много да си изпросиш някоя глоба с тия габарити

Да така е нищо че има хора които даже и габарит нямат и пак не им пишат нищо лично познавам такъв.

И какъв е извуда че като имаш габари с друг цвят от грозното жълто ти пишат фиш или акт а като нямаш габарит няма проблеми :wooow:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Да така е нищо че има хора които даже и габарит нямат и пак не им пишат нищо лично познавам такъв.

И какъв е извуда че като имаш габари с друг цвят от грозното жълто ти пишат фиш или акт а като нямаш габарит няма проблеми :wooow:

ами така е защото когато габарите не свети нама как да го хване а ти с тоя червен цвят направо го размахваш пред рогата на бика и му казваш "ръгни ме с тия рога де ... "

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
ами така е защото когато габарите не свети нама как да го хване а ти с тоя червен цвят направо го размахваш пред рогата на бика и му казваш "ръгни ме с тия рога де ... "

Ами не искам да се получава спам. Слава Б огу до сега са ме виждали доста ченгета но проблем не са ми правили. Щом има закони трябва да се спазват но според мен няма значение какъв ще е цвета. Когато пусна фаровете червеното почти не се личи вижда се само диодчето но трудничко.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В София ги има много по яки аз бях купил на баджанака ако не забравя ще ги снимам и ще ги кача

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не мисля, че като сложиш LED лента на стар автомобил, ще изглежда задължително грозно.

Преди време един мой познат си беше взел такова нещо и му се получи добре.

Аз от известно време разглеждам какво се рпедлага из нета и съм се спрял на тези ленти:

http://vikiwat.com/led-lenti.html

Вие какво мислите?

Нещо друго да препоръчате?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване