Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
sll

циферблати за Astra F,vectra A, Calibra

Recommended Posts

означил съм ги за по лесно по следния начин---обороти, км/ч, темп., литри

6,220,100,50

7,220,100,50

7,220,100,60

7,220,110,50

7,220,110,60

7,250,100,50

7,250,110,50

7,250,110,60

8,250,110,50

8,280,110,60 :turbo:

разполагам и с векторни фаилове на същите

който иска да ми пише на ЛС да му пратя

П.С. ако някой знае свестен саит за споделяне на фаилове, че да ги кача там, да пусна тук линкове и който иска да си ги тегли ,да каже

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже при дизелите има проблем с намирането на плаки(и самото табло)с индек W=1111-това ще рече температура до 110 градуса,а в същото време и оборотомера е до 6000.Сглобих от няколко вида километражи точно такъв-W=1111 за дизел с оборотомер :th_up:

Ако не съм го направил както трябва ще те помоля да го поправиш

6,220,110,50

П.С.В реален размер ли са плаките?Директно с файловете за разпечатка ли се ходи или се обработват още?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така както са файловете се разпечатват на А4 и излизат в реален размер .

така както си го направил ще трябва нагласяне

затова ето

6,220,110,50

ако някой им знае индексите може да помогне да станат както трябва

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро ще сме на собствен сървър и ще може потребители с напреднал статус да могат да качват ;)

:th_up: За сега може да ми пратиш файловете на beos@abv.bg за да ги кача в темата!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Скоро ще сме на собствен сървър и ще може потребители с напреднал статус да могат да качват ;)

:th_up: За сега може да ми пратиш файловете на beos@abv.bg за да ги кача в темата!

пратих ги, :th_up: благодаря

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

astra_vectra_calibra.zip

Съдържанието на архива са .dwg файлове и .jpg на плаки за Астра, Вектра, Калибра и Омега

397167.jpg

397168.jpg

397169.jpg

397170.jpg

397171.jpg

397172.jpg

397173.jpg

397175.jpg

397176.jpg

397177.jpg

397484.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега за Астра Ф нямаш ли някой които да не са оригиналните, например бели и т.н.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Колега за Астра Ф нямаш ли някой които да не са оригиналните, например бели и т.н.

ами отваряш катринката с някоя графична,даваш му invert colors и стават бели с черни цифри

другия вариант е даваш векторния фаил в някое рекламно студио да ти го направят от бяло фолио

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
ами отваряш катринката с някоя графична,даваш му invert colors и стават бели с черни цифри

другия вариант е даваш векторния фаил в някое рекламно студио да ти го направят от бяло фолио

След това се изрязват цифрите- правилно ли съм разбрал. Това фолио после се залепва и всичко става на 6+ :huh: Или има нещо което пропускам.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега за Астра Г може ли да се намери нещо такова (7000об. / 200км.ч), че искам да си напрая нещо custom :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
След това се изрязват цифрите- правилно ли съм разбрал. Това фолио после се залепва и всичко става на 6+ :huh: Или има нещо което пропускам.

вкторните файлове са като чертеж на циферблата и несе разпечатват а се изрязват на плотер за рязане има ги в рекламните студя кадето правят рекламни табели натписи и т.н.

а за астра г мога да направя но ми трябват едни оригинлни за да мога по тях да направя векторен фаил с реални размери и след това може да се прави всичко, да се сменят цифрите, деленията и квот се сетиш

Редактирано от sll

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой правил ли е такъв километраж ? Интересно ми е как изглежда на самият автомобил ?

Също така ако е фолио от горещината ( студа ) в купето ще стане на юфка ... :excl:

А и СИл гледам , че и ти си със седан , та отпред на табелката ти какви са килограмите , които носят задният ти и предният ти мост ?

Редактирано от krokotam_

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А за Вектра Б 260км 7000 оборота?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

правиш го от тънко пвц и няма да стне на юфка

мойто е от фолио и още нищо му няма

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
astra_vectra_calibra.zip

Съдържанието на архива са .dwg файлове и .jpg на плаки за Астра, Вектра, Калибра и Омега

исках да изтегля плаки за един километраж, но линка нещо не работи . Имате ли идея защо е така или откъде да си намеря плаки ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
исках да изтегля плаки за един километраж, но линка нещо не работи . Имате ли идея защо е така или откъде да си намеря плаки ?

Форумът е изместен на друг хостинг и някой файлове прикачени не се виждат заради правата им .. ще видя по късно да оправя проблема...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Интересува ме от къде мога да си купя готов циферблат за Вектра А, обаче с оборотомер, т.е. като за Астра Ф ??

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оригинален или нещо по различно

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги за Corsa B GSi плаки някой да има? От 20 до 220км/ч.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Някой няма ли в наличност някакви шаблони за Corsa B, с/без оборотомер.

Поздрави

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги.Не знам дали тук трябва да питам но питам защото е свързано с темата и за мен е много важно.Страшни циферблати евала на пича дето се е занимавал да ги зглоби и качи.Искарх си ги и искам да си ги сложа но ми казаха,че не е толкова просто имало някакъв пиниз при слагането на стрелката обратно.Стреснаха ме че ако не го направя както трябва няма да показва правилно.Ако някой знае нещо ще сам му благодарен да обясни.

Редактирано от Dakata0007

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://astra-f-caravan-bg.atspace.com/how_to.htm

тук в саита на колегата има доста интересни неща също и филмчета за смяна на плаки

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте Колеги и Колежки. Евала за плаките, супер са. :th_up: Но мен ме " тресът " стрелките. :blush: Искам ги Червени! :dancing: Да червени, като тези: http://images.forum-auto.com/mesimages/337...libra_turbo.jpg , http://neutec-tacho-design.de/german/Tacho...rz_100_1532.jpg . Просто много много ми харесват! Говорих с едно момче с такова табло от Калибра Турбо, той ми каза че се намират трудно, и са около 350 лева :wooow: ! Сума, непосилна за мен. Искам и през деня, без да се налага да пускам габаритите да са червени. А да слагам табло до 280 км/ч, на кола която дали и 200 ще вдигне ..... :nono: Въпроса ми Колеги е, ако някой има такива стрелки червени оригинални от табло на Калибра Турбо, моля Ви пишете на ЛС, скайп: g.boichev. Или пък ако кажете как да си направя моите червени, много много ще съм Ви благодарен. :th_up: Поздрави. :flag_opel:

п.п. Уникален сайт, http://neutec-tacho-design.de/german/Tacho...opel_tacho.html най доло са Астровите стрелки.

Редактирано от boichev

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

прозрачно червено фолио изрязваш си лентички по формата на стрелките и си лепваш отгоре ама да не го направиш чападжииската че ще стане грозно

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
прозрачно червено фолио изрязваш си лентички по формата на стрелките и си лепваш отгоре ама да не го направиш чападжииската че ще стане грозно

Това е абсурд да го направя, с това фолио, без да се свалят стрелките! :icon_sad: Добре, стрелките за горивото и за температурата са ми ясни, ако ги натиснеш прекалено надоло, няма да мърдат, те са лесни, ами скоростомера и оборотомера? :help: Как ще ги наглася за да показват вярно, а не да се движа със 60 км/

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване