Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
bertone70

150лв. отстъпка в Margel

Recommended Posts

Получих СМС,че печеля отстъпка от 150лв. при покупка на комплект гуми и джанти от Маргел.Ако на някой му трябва да ме търси тук и в Skype :th_up:

Редактирано от bertone70

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също получих и се присъединявам към колегата, ако някой има нужда!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз... :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След месец като си взимам летни гуми ще ви се обадя :mhihi: ...с две-три отстъпки може и някой лев да ми дадат освен гумите :mhihi:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако беше така Ванко и аз досега да съм зел и летни и джанти от събиране на отстъпки ахахахах

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да попитам отсътпката за пълен комплект гуми с джанти ли е? Мисълта ми е ако са само 4 гуми няма ли отстъпка?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не за комплект джанти и гуми е....Ако беше за 4 гуми да бях се бъзползвал... :th_up:

ПП:Един смешен в другия форум я продава тази отстъпка..но за 200 лв. и иска 100лв. Представяте ли си...

Редактирано от bertone70

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

защо не се съберете по двамца - който иска да си купу джанти и който иска да си купи гуми и да ги дернете тия тарикати от маргел :biggrin:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Не за комплект джанти и гуми е....Ако беше за 4 гуми да бях се бъзползвал... :th_up:

ПП:Един смешен в другия форум я продава тази отстъпка..но за 200 лв. и иска 100лв. Представяте ли си...

Простотията няма край...аман от дребни тарикати.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.