Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
vankis

Проблем: теч на антифриз в купето

Recommended Posts

хаха pepel ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, истината е антон 0898739 729 http://www.firmite.org/avtomobili/id.php?com=AvtomorgaOPEL адски печени типове

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Здравейте,колеги, някой знае ли точния размер на тези О-пръстени

Колега преди 2 седмици ги сменях О-пръстените, но незнам размерите. Моят съвет е да видих системата на парното дали е BEHR или DELPHI и направо да отидеш при някой от дилърите на Опел и да си купиш ремонтният комплект който е около 25лв. Препоръчвам ти първо да си набавиш ремонтен комплект и след това да свалиш радиаторчето, понеже аз направих грешката първо да го сваля и след това да търся и обиколих цял Бургас, докато намеря О-пръстените. Цената на един брой е 4-5 лв (те са 4 броя) и като сложих и горивото за обикалянето да търсиш ти излиза по-скъпо от ремонтният комплект.

П.П. ето линк как се сваля радиаторчето на парното

Редактирано от SiSkOo

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Здравейте,колеги, някой знае ли точния размер на тези О-пръстени

колега аз взех всички части и в магазин за гумички на пробване и така за сега няма проблем ,но може проблема да идва от спукано радиатор на парното или бинокела. Ако пак имаш мерак купи си такива от представител ама 4 5 лева са много според мен :th_up: ,за точния размер не мога да тика кажа защото погледнах и сам ги смесил с другите които купих сори ,и не мога да разбера който точно поставих :blush:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,моля за съвет за сервиз в Пловдив.Имам същия проблем!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И в тази тема да напиша какъв е размера на тия пусти О-пръстени, дето никой не се сети да измери. Сега след като дадох 30 кинта за смотания ремонтен комплект, дето реално струва 3лева и двайсе стинки, взех че ги измерих, за да не се набутва повече никой с 30 кинта за 4 о-пръстена и ненужни железца. Данните са за Behr система
О-пръстените са с размер 17,5 x 2,5mm (вътрешен-дебелина)

• Благодаря 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване