Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble

Recommended Posts

Привет на всички колеги! Готова е новата партида клубни стикери за стъкло.Налични са от двата вида цветни и чернобели.Цената за един брой е 0.60 лв независимо от вида.

Ето как изглеждат :

BLACK EDITION

6Wp5J.jpg

COLOR EDITION

KBVg9.jpg

Поръчката става като ми изпратите ЛС съдаржащо : двете ви имена ;населено място ;точен адрес (ако е до врата)телефон за връзка и броя и вида на стикерите който желаете да получите.Изпращането става по Еконт чрез наложен платеж - стойноста на стикерите които сте поръчали и доставка за ваша сметка. За да е по малка сумата за доставка може да се пуснат до офис на еконт който е наблизо до вас , ако е така посочете точно до кой(на кой адрес се намира).

За да са по малки разходите за получаване е добре да се обединят поръчките за едно населено място , където има ситимодове разпространението ще стане чрез тях.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За колегите от Варна ще нося на срещите да ми се обадят да им дам.Ако не на ЛС да се разберем за през седмицата.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно цената на доставката има специялна оферта за клуба и ще бъде на цена около 4 лева.

Утре ще уговоря подробностите.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
бих желал 2 броя

яз ще взема и за колегата стикери позвавам го и ще се разбера с него от кой вид иска .

Запазвам си три от единият вид и три от другият вид стикери на следващата среща ще ги вземе .

мерси

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще искам 3 стикера от черно белите и един от цветните. На следващата среща и аз смятам да дойда за да ги взема. :th_up:

Редактирано от mitko_04

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стикерите се харчат като топъл хляб ,а имаше няколко колеги които ми бяха пратили на ЛС заявките си още преди да бъдат готови стикерите. Ще ги помоля да повторят заявката си наново защото поради невнимание съм затрил съобщенията им :blush: за което им се извинявам предварително.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мм добре вървят значи се справяме със стикерите, сега да почна да печатам и винетки май а? :biggrin:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес изпратих повечко стикери за София при колегата opel fan така че от София който иска стикери нека се свърже на ЛС с него.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравей, бих искал и аз да си закупя този стикер. на кого да пратя адреса и данните и колко е цената на стикера?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ,прочети внимателно първя ми пост и ще намериш отговора на всичко което ме питаш :th_up:

От кой град си?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих искал да попитам за цветния модел - прозрачен ли е около надписа или е черен, защото от снимката не личи много.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Бих искал да попитам за цветния модел - прозрачен ли е около надписа или е черен, защото от снимката не личи много.

Прозрачен е.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето така е: 1231595653_aslo9109_logo.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може ли и аз да си поръчам 2 стикера ама съм от Благоевград ...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички!

Благодарение на колегата simbon4o е готова новата партида стикери този път са още по готини със заоблени краища.

Условията за заявка са същите като в първия пост.

m1qh9.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще идвам към Шумен и ако успея ще оставя на колегата dido8704 повечко за да има за всички желаещи.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:th_up: ок значи на някоя от срещите ще се мерна за стикерче ако ще идваш към шумен :biggrin::blush: Редактирано от GSI_BOSS

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам стикери, но два стикера за 1.20лв, доставка 4-5лева.. :)

Редактирано от jeff

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че през Български пощи ще дойде максимум лев .. ако се разберете с парите как да ги получи колегата за доставката и стикерите (~2лв) е вариант ..

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ще видя дали не е по изгодно при тях :th_up: а за парите няма начин как да стане освен с наложен ,но това пак си оскъпява пратката. За това съм и писал ако може да се комбинирате с други колеги защото дали 2 или 20 цената е една и съща

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С пощенски запис цената на превода е 40ст. :) Ако се внесат в банка на получателя парите по банковата му сметка - сумата е същата .. При изпращане като обикновено писмо - 20ст за плик и марка не повече от 50ст ( точно не знам колко) остава само да се преведат сумата за стикерите + доставката му ( дали предварително или след това ) и да се намери време да се изпратят .. Мога да се заема с това, не ми е проблем ;) ще видя някоя банкова сметка, която не ползвам толкова интензивно за да мога да следя приходите по нея и на нея да се превеждат парите за стикерите ..

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OK само че има проблем за личните сметки - основание за плащане ??? на теб ти излиза като приход. Ако е брат ,сестра майка татко не е проблем ,но от човек с който нямаш роднинска връзка не става :eusa_naughty:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове