Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
h8r

Неделя 24.01.2010

Recommended Posts

Събираме ли се гледам,че има желаещи за срещичка. Нека всеки който ще идва да драсне едни ред в темата.

Моето предложение е в 20:30 да се съберем на ОМВ Бъкстон и после да ходим на Боянското.

Ако някой по-добра идея да свирка. :bootyshake:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мога да дойда но 20.30 ми е малко късно имам едно ангажиментче .............ако измислите нещо по раничко съм насреща :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сьщо сьм на линия ! Вече с много тих двигател :biggrin:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
И аз съм на линия :th_up:

Ти в повечето случаи си на МИНИМУМ 2 линии ама аиде :beer: :a049:

И аз съм горе ! Броите ме ...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ти в повечето случаи си на МИНИМУМ 2 линии ама аиде :beer: :a049:

И аз съм горе ! Броите ме ...

Боби донеси ми водачите за сенниците ако ги намериш ;) да ми ги донесеш ей :):blush:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги в неделя ще знам със сигорност дали ще мога да дойда ако успея има ли някой навит да се срещнем около центъра и да отидем заедно че ми е за пръв път и няма да мога да се ориентирам :blink:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
колеги в неделя ще знам със сигорност дали ще мога да дойда ако успея има ли някой навит да се срещнем около центъра и да отидем заедно че ми е за пръв път и няма да мога да се ориентирам :blink:

Колега това е телефона ми 0883-31-81-59 :) Никола Трендафилов

Звьнни ми в сьбота да се разберем кьде да се видиме и да идеме заедно аз по принцип сьм от Сердика.

Айде манете тия линии ми давайте нещо да праиме заедно различно от обикновенното хранене на Голфаджиите защотот почнаха да се сьбирт 10 пьти повече от нас :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Колега това е телефона ми 0883-31-81-59 :) Никола Трендафилов

Звьнни ми в сьбота да се разберем кьде да се видиме и да идеме заедно аз по принцип сьм от Сердика.

Айде манете тия линии ми давайте нещо да праиме заедно различно от обикновенното хранене на Голфаджиите защотот почнаха да се сьбирт 10 пьти повече от нас :)

цивилка в неделя около обяд ще знам със сигорност дали ще мога да дойда и ще ти звънна :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаш грижи колега :):wave:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ma ти жив ли си ве горски :) мини се видим че направо ти забравихме фейса :) Айде ОРЕЛ-жий очертава се сбирка с повече от два опела :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ве имаме ли бързи коли във форума... питам защото има предизвикателство от един мерцедес. казаха че бил 198кс компресар. за желаещи щел и пари да сложи...?

иначе най вероятно ще намина и аз!

Редактирано от corsa gsi 2.0i

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
ве имаме ли бързи коли във форума... питам защото има предизвикателство от един мерцедес. казаха че бил 198кс компресар. за желаещи щел и пари да сложи...?

иначе най вероятно ще намина и аз!

Бързи коли ще се намерят ... само да не стане така че твоя човек да фалира .... ;)

пп.КАСАП много ще се радвам да доидеш да се видиме :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Бързи коли ще се намерят ... само да не стане така че твоя човек да фалира .... ;)

пп.КАСАП много ще се радвам да доидеш да се видиме :)

ами той не е мой човек просто вчера заядливо каза как няма опел в софия дето да го бие... аз не сам на тва мнение.. и питам има ли опел в този форум който със сигорност да го бие..?ако има човека приема залози. той предложи първоначална цифра 1000лв. ако има мераклий да пишат!

Редактирано от corsa gsi 2.0i

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

РАЙ4ОООООООО ГЛУПАКО ПИТАЙ ГО ТВОЯ 4ОВЕК ИСКА ЛИ ДА СЕ ПУСНЕ С 1 ПУНТО ДА МУ НАПРАЙ 1 АВТОВОЗ А ОПЕЛИТЕ ВЪРВЯТ МНОГО ПОВЕ4Е

8:30 омв БЪКСТОН!!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
РАЙ4ОООООООО ГЛУПАКО ПИТАЙ ГО ТВОЯ 4ОВЕК ИСКА ЛИ ДА СЕ ПУСНЕ С 1 ПУНТО ДА МУ НАПРАЙ 1 АВТОВОЗ А ОПЕЛИТЕ ВЪРВЯТ МНОГО ПОВЕ4Е

Опаааа тука става интересно ...Утре май ще има ..ИЗЛИЗАЙ НА ЛИНИЯТА МИШКАААААААА " АЬХАЬХАЬХАЬ

Райчо само твоя човек да не се откаце утре ,,ненадеино"

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ухаа интрига става тука :) Едно бързо пунто че цепи мрака и миерцедеси верну :) :dummy:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Амм и да не стане пак така си пишеме по форума и като идем утре вечер да сме обичайните заподозряни. Надявам се че всеки който е писал ще дойде и ще се заформи добра сбирка па язе че лупнем двата буфера в корсето и може да направиме някое запиване с музичка на боянското ОМВ ма с БАЛКАНСКА МУЗИКА :drinking: носете дискове :drool:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бе аз не сам глупак... а маи ти че не четеш. не сам казал че е мой 4овек.... даже не го познавам... ама треее малко да се замислиш като четеш. и до колкото разбраь той е навид да се пуска ала с пари!

ако има желаещи да казват да звана на мой приател да му се обади на оня да идва в неделя............

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Опаааа тука става интересно ...Утре май ще има ..ИЗЛИЗАЙ НА ЛИНИЯТА МИШКАААААААА " АЬХАЬХАЬХАЬ

Райчо само твоя човек да не се откаце утре ,,ненадеино"

НЕ Е МОЙ чОВЕК.......! НЕ ГО ПОЗНАВАМ ДАЖЕ!!!!!!!!!!!!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

24.01.2010 ОМВ Бъкстон :starwars:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове то какво излиза сега ще се кривят ламарини на мен май такива работи не ми се гледат а и куките дебнат да ебнат или май остава и аз да се състезавам с моята корса 1000.12в обаче трябва преди старта да се завържа за някои с важе да не излитна :biggrin:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.