Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
icemann

Въпроси около Опел Инсигния

Recommended Posts

Цялата работа е че исках в центъра поне ГИД да имам. А и предпочитам всичко да е прибрано.Не като оставя колата някъде и да свалям нави-то, за да не я разбие някой. Иначе аз ксенона съм го вписал в екстрите с АФЛ така или иначе. Но като се замисля, май ще избера да взема готова.Пък след 7-8 години ако съм още с нея ще и имплантирам ГИД :devil-smiley-019: Няма начин да няма начин :devil-smiley-019:

Хахаха, определено не може да няма начин. Попитай все пак дали с някое от радиата няма ГИД и с бордовия комп. Може пък да има някаква възможна комбинация. Успех, да си вземеш най-готината Инсигня! :opel_forever:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Хахаха, определено не може да няма начин. Попитай все пак дали с някое от радиата няма ГИД и с бордовия комп. Може пък да има някаква възможна комбинация. Успех, да си вземеш най-готината Инсигня! :opel_forever:

Има има. ЦД400 Опера.Дву-тунерното радио на Опел е такова.Ама и с него няма налични на склад.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Има има. ЦД400 Опера.Дву-тунерното радио на Опел е такова.Ама и с него няма налични на склад.

Е те кво имат на склад?!?!?!?!?! 1.4 двигател с дръжки за стъклата и радио?!?!?!?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Е те кво имат на склад?!?!?!?!?! 1.4 двигател с дръжки за стъклата и радио?!?!?!?

не е с радио, а радио окабеляване. :eusa_naughty: шегичка. Имат само с ЦД30 Мп3 с ДВД Нави. А 3000лв за ДВД Нави нЕма дам :icon_mrgreen:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такааа.Днес бях в Софето, но останах разочарован, изключая тест драйва в София Ауто където по Ботевградско карах с 130 и една патрулка едва ни задмина и 2мата полицая огледаха колата обстойно :icon_mrgreen: Та и 3те дилърчета в София ми дават офертички с по 2000-2500 над тази в Стефанов.Другото което не ми хареса... карах 160 коня дизел автомат. Смачках газта, върна 2 предавки отиде на 4500 и... там няма никой... След 4000-4200 този двигател почти умира, не се усеща така както е от 1500-4000. Затова и напълно се отказвам от автоматика, не е за мен. Не обичам да се возя чак толкова.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги. Наскоро станах собственик на една Инсиния.Та имам няколко въпроса около колицата.Понеже са от различно естество си позволих да пиша тук. 1.Аз съм с двд-800 реших да си пусна един концерт и отказа да го чете. Значи ли това че чете само аудио файлове на двд подложка. Ако е така това важи ли и за флашка. 2.Имам навигационен диск но е стара версия 2009 година има ли начин да я обновя защото в тази няма карта на България или трябва да се бръкна за нов диск.Ако е възможно да я обновя моля по подробно от къде, как стъпка по стъпка защото не съм много на ти с тия неща даже хич. 3.Ще сменям ремък ролки и водна помпа ориентировачни цени който е сменял. Благодаря предварително.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най- ориентировъчно помпа, ремък, ролки, работа- 250-300 лв. Сигурно може и по-евтино и със сигурност може и по- скъпо. И за да не пита пак някой от OLX ли са тези части, ето първият пример който ми изскочи http://www.mister-auto.bg/bg/komplekt-vodn...8215_g3096.html.

А в сервизте е ясно, гледат те като банкомат.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съвсем конкретно не, иначе разбира се щях да ти кажа още в предният пост. А от общи съображения "музиката" чете "музикални" файлове, а не тези с разширение за видео. А какъв е носителят, диск или флашка няма никакво значение. За обновяване или допълване на навигация може би попитай тук http://blog.garmin.bg/%D0%B8%D0%BD%D1%81%D...0%B0-sd-%D0%BF/

Успех.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодария ПИТОН Явно за навигацията трябва да се допитам до някой който е на ти с тия неща

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте от три дена съм собственик на opel insignia combi.Не намерих точна тема за това пиша тук.Мога ли да заменя CD 300 със CD 900 дали буксите са същите,ще работи ли панела на клавиатурата с този дисплей.Мога ли да включа към този дисплей камера за задно виждане.Благодаря много

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване