Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
svetlyostz

Съвет за масло за X18XE1

Recommended Posts

Здравейте.Искам да попитам някой има ли впечатления от Репсол 10 В 40,понеже мога да го взема с намаление 5л. за 40 лв..Сега съм с 15В40 дали ще има някакъв проблем ако го сменя с Репсола.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет,

Имам няколко приятели, които от години карат с такъв Репсол. Нямат никакви оплаквания от него. Все пак е добре да го вземеш от проверено място, да не е някое менте.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, доста ми помогна.Вече почти се бях разубедил да го взимам.Открих разни мнения по други форуми но те бяха от 2006-7.Ще го взимам от шоурум на Рено.Благодаря.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ако още не си си взел по-добре опитай Мотул. Аз карам с такова, и съм доволен. Двигателя ми мисля е като твоя.

Поздрави Росен Райнов

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами взех маслото.Дано да е добро,момчето ми е колега, видях че е с такова и каза че и брат му е с такова и така.Старото не беше мръднало до 7000 км. но след това почна да го гори.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ами взех маслото.Дано да е добро,момчето ми е колега, видях че е с такова и каза че и брат му е с такова и така.Старото не беше мръднало до 7000 км. но след това почна да го гори.

от 15-40 е сто пъти по добро,мой да бъдеш сигурен!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

обаче ако до сега си карал с 15 на 40

като му налееш десятката може да почне да го гори ама ти ще кажеш после :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване