Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
valio

Каква газова уредба да сложа

Recommended Posts

Става вапрос за корса В 1.2 16v. Ако някой може да ми каже и каде в Пловдив има добър сервиз за газови уредби.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има доста изписано по въпроса.Разгледай темите и сам си прецени.Лично мой съвет (газифицирал съм вече 2 коли) - не жали пали отначало за боклуци, за да не си :wall: после

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един майстор на ул. Напредък до КАТ ми намали разхода градско от 12 на 9. Сложи си газовата там. Само не си я слагай при тоя дето слага аларми и АГУ на ул. Цар Иван Шишман, защото взема топлата вода от грешно място.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 9 месеца карам с газов инжекцион на ФОБОС. Не съм имал никакжи ядове до сега( дано не предизвикам съдбата).Само веднъж минаваше нещо аварийно на бензин,отидох ,закачиха я на компа,настроиха някакво налягане и това беше.И за това моите впечатления от ФОБОС са много добри,и като качество и обслужване.Дано съм ти помогнал.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също карам с газов инжекцион на ФОБОС вече година и половина. Също не съм имал никакви проблеми до момента и впечатленията ми от ФОБОС са много добри. Много важно е освен правилния монтаж, да се извърши и правилно "обучени" /настройки/ на самия ГИ, а това вече опира до това колко е добър газаджията който ги извършва. За разлика от обикновенните газови уредби, при ГИ настройките на стават на слух/най-честа практика/, а със кабел и софтуер!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ГИ Фобос е отговора.3г си карам корсичката с нея безпроблемно.Разхода ми е колкото на бензин.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един глас за ФОБОС от името на приятел с Астра Г. Вървене като на бензин, разход минимално повече.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предвид това, че бензина поскъпна поставянето на газова уредба( газов инжекцион ) пак е на дневен ред. Може ли да ми кажете къде в Пловдив да сложа газов инжекцион и каква марка.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич не че нещо, ама не четеш ли какво са ти писали хората или само се намираме на приказка и си чешем езиците ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно ФОБОС, ама каде в Пловдив има свестни майстори монтиращи газов инжекцион на ФОБОС.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване