Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
svetlyostz

Проблем с километража - след 140км/ч насича

Recommended Posts

Не знам дали темата е точно за този раздел но проблема ми е много странен.След 140 км. стрелката започва да се движи като секундарник, а не плавно както трябва да е.Колата е от профила.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:spam: Амии иска да ти каже нещо ... некараи толкова бързо !

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:spam: Амии иска да ти каже нещо ... некараи толкова бързо !

Венци с този мотор тя не се удържа .. ти пробвал ли си да видиш какво е 140 за тази кола :biggrin: все едно си с 70 с Корсата ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Не знам дали темата е точно за този раздел но проблема ми е много странен.След 140 км. стрелката започва да се движи като секундарник, а не плавно както трябва да е.Колата е от профила.

Стъпковото моторче е дало фира , повсяка вероятност става при свалянето на стрелките за да го манипулират . ренията за две

- раглобка и ново моторче

- ново табло(втора ръка)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Венци с този мотор тя не се удържа .. ти пробвал ли си да видиш какво е 140 за тази кола :biggrin: все едно си с 70 с Корсата ;)

:biggrin: Определено си е така ! По новите мотори наистина неси ги усещат километрите :biggrin:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 3 месеца сигурно не съм вдигал толкова но преди 2 дни ходих до морето и на магистралата забелязах проблема.Иначе проблем с оборотите нямам нито на газ нито на бензин :dontknow: За сега ще си карам така а пък ще видим

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
От 3 месеца сигурно не съм вдигал толкова но преди 2 дни ходих до морето и на магистралата забелязах проблема.Иначе проблем с оборотите нямам нито на газ нито на бензин :dontknow: За сега ще си карам така а пък ще видим

колегата Помагащ имаше пред вид стъпковото моторче на километража ти - таблото ти не е със жило и затова стрелките на оборотомера и километража се движат от моторчета.

имаше пред вид че явно е пипан километража или за смяна на плаки или за промяна на навъртяните километри

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване