Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
andi

Бавно прибиращи се колани

Recommended Posts

Здравейте,

имам Aстра Г и странното при нея е, че коланите - и предни и задни се прибират бавно. Каква може да е причината? Колата не е на много километри, за да за отпуснали, а и на задните и предните е еднакво- предните 2 и задните 3 се прибират еднакво бавно. Някои има ли този проблем?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега възможно е това да се получва от студа :unsure:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери да не опира/запъва някъде, а възможно е и да е от пружините на самите колани, нищо че колата е на малко км.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземи си технически силикон на спрей в Практикер има на MOtip и ги напръскай самите колани по цялата дължина и там където трият в повечето случеи помга да тръгнат нормално.А спрея може да го ползваш и да пръскаш уплътненията на вратитие за да не замръзват - с две думи полезна работа върши а и не цапа.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги! И на мойта аструна коланите се прибират бавно. Разглобявал съм ги до основи, свалял съм всичко. Когато са свалени пластмасите на колонката т.е пътя на колана е свободен - всичко е нормално, прибират се бързо. Възможно е пружината в ролките, където се прибират да е отслабнала с времето, а и като гледам какви чупки прави колана по пътя си през пластмасите, става ясно защо се прибират трудно.

Ако някой е достигнал до някакво решение на проблема, моля да каже какво да се направи .

Благодаря!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване