Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Манолов

Нека направим обща среща на 20.02.2010г. и 21.02.2010г.

Recommended Posts

Надявам се да мога да дойда и аз но ще ви кажа едва началото на февруари :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ванкооо срамота, добре че влязох във форума да разбера....... да замисляш такава вандалщина без мене.....

Ти сигурно щеше да звъннеш ама още е рано А........

Значи бройте и мен ....

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честита нова година и поздрави на всички, дано стане хубава среща, ще гледам снимки после,че ми е раничко малко за съжаление......

да изядете по едно кебапче заради мене :biggrin:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пиене, пиене, пиене , алкохол, алкохол, алкохол... :20ashley_results: кажете адреса само другари

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За срещата, едно предложение! Защо не направим срещата по-късно, някъде средата, края на март, тъкмо по-малко хора ще се оплакват заради времето, а и се сещате какъв студ беше, миналата година, по-пролетно настроение ;) повече хора ще доидат......

Редактирано от beos
Има кирилица ;) виж я над полето където пишеш - има едно OFF от там се сменя ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като си погледнах графика със смените на работа се оказа,че на 20 почивам,а на 21 съм нощна смяна.Така,че живот и здраве на 20.2.2010 съм с вас :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой няма ли да раздвижи нещата и да каже ценички :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мераклии от Плевен или Червен бряг или региона има ли, да пишат едно ЛС

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,и аз съм навит но до тогава тряба да се види каде ще съм и разбира се финансите как са :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги и аз бях навит но ми удариха астричката.и незнам дали ще ми платят от застраховката на тоя дето ме удари.ако я управя идвам и аз.ще е супер да се запозная с вас.понеже съм нов ме извинете ако съм сгрешил нещо. :wave::th_up::wave:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попринцип съм твърдо ЗА, но точно тогава ми е сесията и незнам как ще стоят нещата с изпитите така че по-вероятно е да пропусна но ми се идва наистина много. Ако има някаква оферта след 1-ви март съм на 100%

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази темичка май е позамряла? Дайте малко повечко инфо, че съм навит да идвам, а и не само аз. А за малко повече подробности към кой да се обърна?

Редактирано от Automatic

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
След като си погледнах графика със смените на работа се оказа,че на 20 почивам,а на 21 съм нощна смяна.Така,че живот и здраве на 20.2.2010 съм с вас :)

Искам да ви се извиня за 21-ви,но няма да мога да дойда понеже се разболях от пневмония и взех на заем 100 лева за инжекции и тем подобни тъпи хапчета.Аи за колата чакам да пристигнат части и за това няма да мога да дойда :unsure:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко инфо от Ванката Манолов :

Бях позабравил, значи за нощувка си пригответе 20лв. на човек, храната е от нас, дървата за камината са от хазайна.Срещата наближава, и ще помоля сигурните да пишат , ако сме колкото миналата година , ще сменим мястото с една виличка.

:th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако решим да доидем нещо да вземаме ли за храна ???

от сорта пържоли салати и разни такива ???

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво е това "АКо решим " като дойдете , и да носете.Посуда има, само хапване и пииване.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ММ питане стаите топли ли са как са леглата на двойки тройки ? Да не е някой кучи студ че нали все пак ще трябва и да се спи :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, защо не направим срещата напролет когато ще се радваме на природа и хубаво време?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Какво е това "АКо решим " като дойдете , и да носете.Посуда има, само хапване и пииване.

еми в смис че за сега специално аз не мога да кажа дали ще тръгна че съм на работа точно тогава и ако не ме пуснат в отпуска всичко отива по дяволите :huh::unsure:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
S5030456.JPG

S5030457.JPG

S5030458.JPG

S5030459.JPG

Това са стайте колега, и е топло, все пак има парно .А относно пролетта , на тази среща ще се видим и ще обсъдим положението.Има идея за лятна среща.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6 поста преди твоя е написано ,за да няма неразбрали съм сложил инфото и на 1 ва страница :th_up:

Накратко 20 лв е нощувката ядени и пиене кой каквото си донесе - такси за участие няма :wink:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на 70 % съм там аз

но нека да наближи ще кажа със сигурност

към 10 ще знам на 100 % :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля всички който са сигурни, че ще дойдат , да ми пишат, да знам коя хижа да наемам и да видим къде ще се чакаме.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Бургас досега са изявили желание да дойдат общо 12човека.

От тях 3ма са с жени/приятелки/.Ако има някакви промени ще пиша пак.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.