Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
djface

добри и лоши сервизи в Добрич

Recommended Posts

Здравейте колеги от Добрич и региона. Нека в тази тема всеки който е ходил по сервизи да изкаже мнение, от кой е най-доволен и от кой е разочарован.

Така например аз искам да започна: Има сервиз по ул. Д. Ковачев, до Опел пада се най-последната вътрешна клетка, аз съм разочарован от тях. http://www.bgmaps.com/routing.aspx?sid=145...93CEFB19D908ето тук се пада. Друг "майстор" от който съм разочарован е казва се Гюлсер и се намира ето тук http://www.bgmaps.com/routing.aspx?sid=127...8490D6C7CCD4EC9

Нека взаймно си помагаме!!!

:OpelClubOnLine:

Редактирано от djface

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мнение за Опел имам аз.Стават но не и за сериозно ремонти...За смяна на консумативи и неща който можеш и сам да направиш но нямаш време стават :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги за ЕЛКОН аз от никои не съм доволен. а до колкото знам многото маистори в града ни,аз съм доволен само от един маистор които работи горе в СБА допежо сервиза казва се НЕВЕН много от младите мом4ета които карат по мощни коли го знаят аз лично много съм доволен от него. а някои ако знае някои добър елкон да каже. но да не разбира само от моно инжекци, а и от пълна инжекция да разбира

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги този сервиз е най -гадния в Добрич там има двама дебели тюфлека които се правят на много компетентни но нищо не разбират ,само гледат да ти удерът кожата,имат си двама монтьори които са толкова XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Ще замоля без подобни определения повече!!!

Редакция: simbon4o

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Колеги този сервиз е най -гадния в Добрич там имаXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

X

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXНезнам за теб,но аз лично не съм виждал монтъор,който да е чист като фармацевт.И въпреки твоето мнение сервиза има много клиенти които са доволни от предлаганите услуги,цени и резервни части!!!

simbon4o:Моля без нецензурни обръщения!!!

Редактирано от simbon4o

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Мнение за Опел имам аз.Стават но не и за сериозно ремонти...За смяна на консумативи и неща който можеш и сам да направиш но нямаш време стават :)

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

XXX

При следващо такова мнение във форума ще получиш БАНан!

Редакция: simbon4o

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще помоля ако някой има нещо да казва да го каже без обиди и простотии, аз съм от молещите модератори, другите трият и спират потребителски права! Събрали сме се в тоз сайт да си говорим като големи хора не като големи идиоти!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично аз не сам доволен от услугите на Радо кар, намира се в квартал балик, срещу идалгото. След смяна на агренаж, не ми е била стегната обтяжната ролка, от там сами се сетете какво се получи. За елкон, много доволен останах от сервиза срещу 2-ра грацка поликлиника, наистина си разбират от работата.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В двора на бетоновия възел посока Гласдизайн има един сервиз, аз там ходя много добре работят аз съм много доволен от тях.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги аз съм много доволен от ХобиКар,те ми смениха предницата,като ясно ми показа къде са проблемите.Момчетата са много компетентни и точни!Имам още едно място по улица Поп Богомил където може да си смените гумите Център Гуми Бряст.Момчето прави демонстрация на джантите на място!Предлага акумулатори и масла.ЕВТИНО!А зад него в двора на стария ДАП имам един бат Наско който ще ви оправи газовото и ред други проблеми по колата..

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване