Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
beos

Галерия с АРТ снимки на форумските коли

Recommended Posts

Едно конкурсче за най-красив Опел на месеца - ето как ..

Започваме от февруари, за да има време да подготвим красавиците за снимки :super:

Правилата:

1. Снимките трябва да са АРТ - в смисъл не като за обяви за продажба, а такива каквито ви вдъхновяват и надъхват да си поддържате и карате любимата кола с кеф и мерак!

2. Всеки може да участва с неограничен брой снимки, в последната седмица в края на месеца пускаме анкета със всички снимки за гласуване - снимката набрала най-много гласове е ще се върти наедно с логотата на форума докато се избере следващата красавица!

3. Снимките да не са правени с телефон :wacko: и задължително да са на вашите Опелчета!

Успех на всички с красиви и поддържани красавици!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубу де, колко човека от форума имат възможност да снимат наистина качествени снимки? Какво ще рече арт- до колкото съм наблюдавал за повечето хора арт снимка тва е да снимаш емблемата и част от фара + ефект сепия на фона на някаква природа :mhihi: Добре ще е да пуснеш една снимка как *трябва* да изглежда една снимка за конкурса, и как не.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
...

Арт до толкова, че да си личи че колата е твоята .. а не емблемата на 99% от Опелчета тук и 50% от Енджълите :rotfl:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

000711540.jpg

o632893479513593750.jpg

corsa%20autumn.jpg

corsa%20grafitti.jpg

001470578.jpg

003619394.jpg

Примерно!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
А снимките в тази тема ли да ги вмъкваме?

Да тук! Отделно ще има отделна тема само за гласуване!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз да предложа нещо пък да видим как ще го приемете :)

защо да не е по 1 победител от модел

1 вектра

1 астра

1 корса и т.н. , защото лично на мен ще ми е по лесно да отсея 1 Вектра от останалите вектри а не от всички останали модели :)

само предложение :)))

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

nesebyr.JPG

една и от мен :opel_forever:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и една от мен , но понеже немога нещо от моя комп nik_ms ще постне 10х Ник

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Аз да предложа нещо пък да видим как ще го приемете :)

защо да не е по 1 победител от модел

1 вектра

1 астра

1 корса и т.н. , защото лично на мен ще ми е по лесно да отсея 1 Вектра от останалите вектри а не от всички останали модели :)

само предложение :)))

това трябва да се обсъди, интересна идея е. Може да се връткат горе като хедърите, можеби не от веднага а от по-нататък вече админа трябва да каже реализуемо ли е.

А за това дали всеки може... всеки може да почерпи някой от колегите който може и ако си е лъснал количката колегата ще му я снима чОдесна като за 6-ца на изпита :).

Редактирано от simbon4o

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

принцеската ми006596539-big.jpg006596533-big.jpg006596535-big.jpg006596549-big.jpg006596551-big.jpg006596537-big.jpg006596532-big.jpg

Редактирано от astra1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хммм първо мнение...с някои се познаваме, с други не...ама да премина към идеята. Нека в тази снимка се качват САМО добре получили се снимки на нашите автомобили. Горе долу имам предвид нещо такова...

1731671880.JPG

1253834522.JPG

1292055329.JPG

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Любимата ми!!!

dsc01712ge5.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

366569845.JPG

260877028.JPG

1265563933.JPG

1760184200.JPG

704890721.JPG

142011865.JPG

:opc:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1232725136_aiyc9581_Untitled_HDR2wall.jpg

m_1232742746_Untitled_HDR1wallw.jpg

:icon_mrgreen:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това с отделянето по модели няма смисъл според мен защото няма тоолкова много автомобили в форума все още ,че да има 100 вектри 100 астри 70 корси и 12 манти от който да избереш по 1.... тоя месец ще харесаме тези другя месец другите и за 3 месец коли няма да ни останат и пак ще ги повторим може би на месец само по една ще има повече интрига ще се надъхаш повече да си направиш яка фотка и да ти се накефат хората.... ЛИЧНО МОЕ МНЕНИЕ без ниищо лично към автора на идеята че го знам къв е сръдлю :icon_tongue: (пък и той го предлага щото иска само неговата вектра да е постоянно победител щото е най лачената) :respect: :first:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
това с отделянето по модели няма смисъл според мен защото няма тоолкова много автомобили в форума все още ,че да има 100 вектри 100 астри 70 корси и 12 манти от който да избереш по 1.... тоя месец ще харесаме тези другя месец другите и за 3 месец коли няма да ни останат и пак ще ги повторим може би на месец само по една ще има повече интрига ще се надъхаш повече да си направиш яка фотка и да ти се накефат хората.... ЛИЧНО МОЕ МНЕНИЕ без ниищо лично към автора на идеята че го знам къв е сръдлю :icon_tongue: (пък и той го предлага щото иска само неговата вектра да е постоянно победител щото е най лачената) :respect: :first:

Тоя пък все да е наопаки :):lol:

Редактирано от Ivooo

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кокич, така или иначе ще се ходи по разни места , ще се снима и все ще стават нови и яки снимки за да си правим това честичко и да се обновява със снимки. :eusa_whistle:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване