Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
General Lee

Колеги аиде едно малко сабиране да направим в Разград

Recommended Posts

Ами ще си патувам до Разград на 5ти вечерта та викам що да не се саберем всеки с машината си на 6ти.Казвам го рано,защото е добре да се знае от по раничко. :irmscher::OpelClubOnLine: :16V: :opc::opel_forever::wave:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ами ще си патувам до Разград на 5ти вечерта та викам що да не се саберем всеки с машината си на 6ти.Казвам го рано,защото е добре да се знае от по раничко. :irmscher::OpelClubOnLine: :16V: :opc::opel_forever::wave:

...идеята е добра като цяло , но до сега опелджийте в РЗ не сме се сабирали :blush: , колега от каде си???

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колега аз сам от София но имам познати и гаджето ми е от разград и смятах че ще е добре на 6ти да се саберем.Знам че е нахално да искам точно на определена дата но това е просто предложение.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... радвам се че има фенове като теб , обаче аз ще съм си в Търново и няма да мога да дойда се видим :huh:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз исках преди време да си организираме среща в Рз да се видим кой сме, ама имаше само един колега от Исперих, който искаше да дойде (като в последстви срещата беше от мен и един приятел, с който постоянно се виждаме) ... и така и среща не се осъществи.

На 6-ти и аз няма да съм в Рз.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко колега нека всеки свободен на тази дата да пише да се разберем по подробно.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз редовно минавам през разхрад до исперих си ходя ... от кога врънкам баи миро да правим среща ... :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване