Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
simbon4o

Миене и поддръжка на екстериора и интериора

Recommended Posts

Значи фирмата е швейцарска и правят продукти за професионална поддръжка на коли както отвън така и отвътре. Не правят малки разфасофки за любители. Имам на представителя за Варна телефон и можем ако се съберем хора да напазарим а цените не са високи даже са ниски.

Ето сайта http://www.maxolen.ch

А това което ме впечатли, значи тези хора имат препарати за всичко. Днес си измих колата след 2 месеца събиране на гадории. Оказа се че безконтактното не смъква едни прекрасни петна в общи линии и с нокът не се махаха. Оказа се че съм минал през строително лепило и то ми е залепило прах и кал по боята. Вече си представях как пребоядисвам колата понеже от предната гума назад на височина до лайсната беше като леопард ама обраното щото черна кола с бежови кални петна. Случайно мина регионалния мениджър на Максолен и каза да пробваме едни препарати тука и аз ... ми що не. Понеже не бяхме сигурни какво е пръснахме 2-3 продукта и след минута две видяхме кой действа. 10 минути след това вкарах колата обратно в клетката за миене и след минаване с вода О ЧУДО! Подсушихме я и стана супер. Имат препарати за всичко, може да се види на сайта. Ако сте маниаци като мен си заслужават, крема за кожен салон е 28лв литъра а това количество стига за цяла автомивка за месец и кусур само салони да правят.

Аз лично ще се оборудвам, имат и много добър перлен шампоан със силна вакса това е дръгото което със 100% ще напазаря да си ми е в багажника.

Ами това е, надявам се съм бил полезен.

ето такива петна имаше по цялата страна

1232725140_mbzh2507_DSC00314.JPG

ето резултата

1232725144_cbkv7247_DSC00315.JPG

Ни следа, впечатлен съм.

Редактирано от simbon4o

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

симо кжа е тази паста дето си махнал тези петна и аз искам?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
симо кжа е тази паста дето си махнал тези петна и аз искам?

препарат е, в момента го ползват на автомивката на ул. Подвис голямата гъзарската. Разтваря ги за 10мин.

Редактирано от simbon4o

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме интересува какви препарати имат за табла?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Мен ме интересува какви препарати имат за табла?

ако разбереш нещо от сайта им... иначе пръскалото за почистване на кожа много добре се справяло с таблото и пластмасите вътре а млякото за кожа прави пластмасите UV защитени.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:blahblah: :blahblah: това колко са им добри препаратите колко съм го слушал

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:blahblah: :blahblah: това колко са им добри препаратите колко съм го слушал

aма си и един, сподели какво знаеш не се притеснявай!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм много доволен от всичките им продукти които съм видял в действие. Днес напазарих за кожата препарати и кърпички и сметката е под 30лв и стига за поддръжка на целия салон за повече от година и то без да се пести. Като качество - най-доброто което съм мазал по кожата на салона ми!

За външно миене я водя само където мият с техни продукти - перфектен резултат и никаква ръжда!!! Спирачните ми дискове ръждясват от всякакво друго миене, с тези продукти не ръждясват!

Супер са!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да каже в София къде има техни продукти?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Някой да каже в София къде има техни продукти?

утре ако не забравя ще питам месния дилър.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Значи фирмата е швейцарска и правят продукти за професионална поддръжка на коли както отвън така и отвътре. Не правят малки разфасофки за любители. Имам на представителя за Варна телефон и можем ако се съберем хора да напазарим а цените не са високи даже са ниски.

Ето сайта http://www.maxolen.ch

А това което ме впечатли, значи тези хора имат препарати за всичко. Днес си измих колата след 2 месеца събиране на гадории. Оказа се че безконтактното не смъква едни прекрасни петна в общи линии и с нокът не се махаха. Оказа се че съм минал през строително лепило и то ми е залепило прах и кал по боята. Вече си представях как пребоядисвам колата понеже от предната гума назад на височина до лайсната беше като леопард ама обраното щото черна кола с бежови кални петна. Случайно мина регионалния мениджър на Максолен и каза да пробваме едни препарати тука и аз ... ми що не. Понеже не бяхме сигурни какво е пръснахме 2-3 продукта и след минута две видяхме кой действа. 10 минути след това вкарах колата обратно в клетката за миене и след минаване с вода О ЧУДО! Подсушихме я и стана супер. Имат препарати за всичко, може да се види на сайта. Ако сте маниаци като мен си заслужават, крема за кожен салон е 28лв литъра а това количество стига за цяла автомивка за месец и кусур само салони да правят.

Аз лично ще се оборудвам, имат и много добър перлен шампоан със силна вакса това е дръгото което със 100% ще напазаря да си ми е в багажника.

Ами това е, надявам се съм бил полезен.

ето такива петна имаше по цялата страна

1232725140_mbzh2507_DSC00314.JPG

ето резултата

1232725144_cbkv7247_DSC00315.JPGпетната от първата снимка си ги има и на втората май си объркал снимките нещо

Ни следа, впечатлен съм.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
утре ако не забравя ще питам месния дилър.

Ок, благодаря! :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, аз имам проблем със сивата кожа на тавана,на някои места е много пожълтяла и зацапана самата кожа най вече около сенниците и това много ме дразни, купих си преди време един прерат (в жълт флакон с една сива Ес класа като фон,турски) за почистване на кожа, но нямаше ефект и стана по зле.Имали на тая марка или на друга,качествен препарат за почистване на кожата за тавана,и колко горе-долу струва като цена ?

Редактирано от dido8704

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой за поръчки? Имам малко в излишък дори препарата за миене на пластмаса, кожа, и външно предмиене. Мляко за кожа чакам да ми докарат още 1л и ако има мераклии може да ги огрее. Цената за един литър препарат е 50лв стига за приблизително 1г мазане през 3 месеца на 2 коли :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като цяло съм навитак за препарат за гумите.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове