Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
cecko5979

Isuzu 1.7td повишаване мощността

Recommended Posts

Здравейте колеги,аз искам да попитам за двигател 1.7дти исузу имам чип нешто друго може ли да се бута за допълнителна мощност?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прочетох темата и ми стана интересно тази процедура може ли да се направи на 1.7 Д изузу двигател и ще има ли положителен резултат?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги ! И аз се опитах да вдигна малко конете на дизела, но имам проблем. Взех си бууст метър . Закачих го и на не пипана кола (само винта на горивото е врътнат съвсем малко) показа налягане 1.4, веднага помислих, че уреда е дефектен, но когато го закачих на компресор за въздух показанията на манометъра на компресора и бууст метъра бяха еднакви. Махнах белия пръстен и в момента надува до 1.5, върви доста след 3000 оборота и не пуши, но до 3000 няма никой и не върви дори за чист дизел. Въпросът ми е, къде да търся проблема, защото да я карам така и реално ако надува до 1.5 до 1 месец ще търся друга турбина. Имам съмнения, че актуатора на турбото е запекъл, но при такъв проблем, би следвало изобщо да не надува и следователно дори да не работи турбото. Предпазен клапан на всмукателния колектор нямам, самата изливка е без отвор.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте имам един малък но значителен проблем които не мога да реша сам..тази мембрана която е на снимката проблем ли е ако има масло по нея защото след като и извадих и почистих започна да пали от раз дори когато е топла.тръбата от турбото до тази малка помпа има масло и как да поправя скапаното турбо има ли нужда да го сменям или да го почистя

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване