Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
C_18_XEL

проекта за помещението в дейстивие само трябва да сме сериозни

Recommended Posts

Здравейте нека и аз да ви поздравя за постигнатото :th_up: .Просто сте включили на :drive: и сте направо :moderator: , а що се отнася до това кой от къде ви наблюдава,защо не сложите една камера която излъчва онлайн.А? :bduh: .

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Здравейте нека и аз да ви поздравя за постигнатото :th_up: .Просто сте включили на :drive: и сте направо :moderator: , а що се отнася до това кой от къде ви наблюдава,защо не сложите една камера която излъчва онлайн.А? :bduh: .

Да бе вярно да си спретнем един "Пиян Бай брадър" :drinking:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
хехехех проверки ще правиш,

в клуба има ли останали дърва

има има дърва :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Да бе вярно да си спретнем един "Пиян Бай брадър" :drinking:

хахах недеи че ще изместим БТВ и :OpelClubOnLine: НОВА ТВ. :drinkin:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
хахах недеи че ще изместим БТВ и :OpelClubOnLine: НОВА ТВ. :drinkin:

неделя 17.01.10 в 19ч. среща във КЛУБА всички желаещи да заповядат :2bg: :c010: :beer:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на колегите!!! направили сте го с мерак, личи си!!! :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде и да си искарате добре :th_up::th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пореден път успях да сляза цял от планината и смятам да дойда :super:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В неделя на срещата се спомена че ни изтича наема. Трябва да решим ще го продължаваме ли или не. Както се вижда не сме толкова хора колкото в началота и трябва да решим дават ли ни се по малко повече пари за наем. Ще говорим с хазайката да го намалим малко и ако си го плащаме месец за месец няма да ни тежи кой знае колко си мисля. Аз съм за това да продължим, сега вие си кажете. Мисля си че тук няма да можем да го решим защото пишем много малко хора, предлагом да направим среща спецялно за да обсъдим въпроса. :2bg:

Редактирано от 1.6D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми да не е зле на следващата среща да го обсъдим и да решим :dry:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
ми да не е зле на следващата среща да го обсъдим и да решим :dry:

Днес общо взето нищо не се разбрахме но пък се отдадохме на алкохола и прехвърлянето на дърва :biggrin: Майтапа настрана, общото настроение е за оставяне на гаража което е нормално като се има впредвид колко малко хора останахме. Наистина ще е жалко защото идеята беше страхотна и изпълнена с много желание, НО 5 човека да плащаме наем не си струва. Та това беше с ГАРАЖА, до 15 април сме там и после започваме със срещите на открито. На тези които останаха сериозни :respect:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Днес общо взето нищо не се разбрахме но пък се отдадохме на алкохола и прехвърлянето на дърва :biggrin: Майтапа настрана, общото настроение е за оставяне на гаража което е нормално като се има впредвид колко малко хора останахме. Наистина ще е жалко защото идеята беше страхотна и изпълнена с много желание, НО 5 човека да плащаме наем не си струва. Та това беше с ГАРАЖА, до 15 април сме там и после започваме със срещите на открито. На тези които останаха сериозни :respect:

и според мен така май ще е най-добре :19a:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много добре си беше там но честно казано има доста хора които са несериозни и точно заради това трябва да се примирим с това и да освободим гаража което е много жалко.

може би нататък ще се увеличи бройката на серозните и ще се опитаме отново да направим нещо такова (дай боже по добро) но засега първия опит беше хубав и както каза калоянския "изпълнен с много желание и труд" трябва да приключи

за което много съжалявам :unsure:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:respect: момчета за това което постигнахте , нищо че се получава така.Показахте на всички ,че когато има желание всичко може да се постигне.Това което успяхте да направите е пример за всички нас. :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:respect: момчета за това което постигнахте , нищо че се получава така.Показахте на всички ,че когато има желание всичко може да се постигне.Това което успяхте да направите е пример за всички нас. :th_up:

да се надяваме занапред че пак ще се организираме за нещо такова че и по добро :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей маняци трябва да съберем по 2 лева да платим тока че имаме 20 лева за тези месеци :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
ей маняци трябва да съберем по 2 лева да платим тока че имаме 20 лева за тези месеци :th_up:

аааа много :biggrin::wooow: ,нещо на промоция няма ли

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма няма

на следващата сбирка да ги съберем да и ги дадем

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване