Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble

Recommended Posts

поне един пат бъди честен и кажи истината какво ти се случи преди Ромпетрола.аз ти казах преди да се пуснем,колата не е подготвена за 400м колата е за максимална скорост.Може поне да обясниш с каква голиама сила минах покраи теб,значи неотричам че до 200 беше отпред нямам такова ускорение да стопиа разликата но колата ти спира брад на около 170повиарваи ми че един старт с по добри гуми и нема :CDTi: Оставям спора за догодина да стопа разликата до 200.ОPC-to ти си помни баса,щото не си бил горе на Рома не си видиал кои прав мина под табелките,аз несам виновен че таз кола не е доизмислена.С теб Ники несме се разбирали да се пускаме до 200-разбрахме се, от горе до долу и от долу до горе,сега ако отречеш просто си един нечесник

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, защо следващия път като се пускате не сложите по един човек с камера в двете коли да снимат и после пуснете клиповете. Не вярвам да няма двама човека с фотоапарати, които да правят клипове. Хем така и темата ще има съвсем друг вид. :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За жалост няма видео. Аз му казах на Веско да качим човек, но той не иска, щот нали сещаш колко ще спре това гси.

А и в тоо баир нагоре как да не ускорявам по-бавно след 170 като колата ми над 1500кг, а твоята дали има и 1100кг. Но все пак до 210 не можа да ме минеш понеже ти бях дръпнал с около 3 коли и просто си включих 6-та икономична и чаках да видя, но все пак повече от 2км са ти нужни за да ме минеш, до тогава ми гледай пушека и това е. Не ме карай да махна и аз седалките като теб, че няма да може и на максимална в баир да се хвалиш, щот ме мина в последните 100 метра преди да свърши отсечката, така че си помисли и върху това. Сега, че не ми се занимава като на теб да олекотявам е вярно, а и на мен не ми е нужно както видя. Максимална на равно и в нанадолнището :)

Като ти е такава бегачка, що не искаш да се пуснем наравно, ми все по нанадолнище или в баир и да са повече от 2км... ми ай да са гоним от Сф до Пловдив, 200км е магистралата?

Ако искаш надолу с по човек в колите и със камера?

И да спрем да спамим и спорим?

И си признай вече щот агитката ти и майсторчетата ти, всички си мислехте, че ще ме биеш (и то с много и много преди 210!!!)?

Нооооо НЯМА КАК ДА СТАНЕЕЕЕ :CDTi::CDTi: :CDTi: (тая емотиконка ще сънуваш, това е твоя кошмар)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета,този петък ще има ли някой на Лукойла,че имам едно приятелче си взе Сеат Леон 2.0 ТДИ 166 коня и разправя колко много вървял и иска този петък да се пусне със някой Опел на неговото ниво .Та има ли колега от Плевен със опелче около 150-160 коня (може и малко повече) независимо бензин или дизел да го накаже?

Редактирано от НИКСАНА

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приемам предизвикателството ти,нанадолу с човек с камера ватре от Ромпетрол до даяджиите.Видеото ще покаже кои е бил.Намери камери или фото апарат да снимаме да има качество и после да публикуваме и стига сме лаяли че хората се обаркаха вече.По ? ти за гонка София - Пловдив това не е гонка а простотия-не си мисли че си голям карач че току виж си кацнал на некои клон на магистрала нямаш никви шансове щото аз ще варвя с 250+докато при теб мои да исклучи помпата и да ме хванеш за косера :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Xax, Веско, ставаш мн смешен вече. Ти 250+ немоиш да напраиш, но аз 240+ мога да държа 200км на 100%, но сега вече "бегачката" ти дали ще издържи е друг въпрос, докато аз съм го правил точно цялата магистрала със човек и не беше притеснен от стила ми на каране. Докато теб те е страх да дигнеш и 100 извън града, така че не ми се прави на голям карач, всеки те знае, макс скорост в града ти е 30км/ч.

А за ония пич с бързия Леон, ще го отупаме, но по-добре да не се пуска с мн бързите, че аз така се мислех за бърз преди и се прецаках и паднах и почнах да наливам пари в шибаната кола, но пък поне резултата при мен е впечатляващ и дразнещ явно :mhihi: !

ПС: Това е кошмара :CDTi:

ПС2: Няма да пиша повече по въпроса с Веско! Да си сваля и броните и капаците и ако иска пак от 0-200 :mhihi: Дизел съм, 200 дигам бързо, 200-240 по-бавно! Това е! Гонките са на 400м, тва че зобим колите на 3км... за максимална... безсмислено е май!

И ДА ще се пуснем по нанадолнището щом си мислиш, че имаш шанс и да приключим, че ми писна. В петък да си махнал и мокета, ако вече не си де :mhihi:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига сте се дразнили вече!Както каза колегата "OPEL FAN" с човек при вас (само че с предни седалки :rotfl: ) да снима и се решава спора!

Редактирано от opc-to

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си, колега. Тяхната история заприлича на сапунка.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига си умувал с таз голяма глава :biggrin: ми земи намери фото и да се видиш как изглеждаш :rotfl: А каква ми е максималната скорост мойеш да си мечтаеш за такава...а дали ще издарйи мотора пффффффффффф ти си смешен много момче,това е световно признат мотор,и друго да ти кажа доста по голям карач сам от теб защото имам стил на каране а не лапешки кат теб,в града сам давал толкова газ,че ти тогава не си знаел какво е кола и си карал алфа,сга си карам леко защото колата е ниска и я варда това е :naughty: Прочети от каде до каде ще се пускаме после да не кажеш нещо

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:opel_forever: :drive: :wooow: колега така правеше никсони когато мина с около 240 покрай нас на дъбник

така че не се вслушвай в лапетата и си карай леко колицата взимай пример от мен. :20ashley_results: :respect:

а като събереш кинти за друго чипче се обади ще те заведа ......при Бате

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Петък е! :dance:

Лукойл. :drive:

Желаещи за среща??? :flag_opel:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми коли и желаещи имаше, но и ченгетата случайно минаваха от там и провалиха всичко.

А и миналата седмица... много семки, но нито една дръпка!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване