Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble

Recommended Posts

Знаем! Миналата седмица чакахме с момчето, да се появи Ники с печката, ма скри ли се кво стана :smile3560: неговите хора казаха че му нямат телефона, или нещо корсата ги притесни! :tongue:

Божка, кога съм се крил или пък уплашил :rotfl:

Давай я тая корса, че астрите ги затрудних малко. 1500кг ми е колата, някое C20XE иска ли да изравним килогтрамите и да сравним баш моторите... мисля, че няма да има смисъл! Така, че корса, ако ще и олекотена не ме бърка, аз съм си доволен от печката вече :th_up: и се пъна на С20ХЕ, който е доста сериозен и доказан през годините мотор!

Вместо да се кефите, че Опел са направили този хубав и пъргав, че и икономичен дизел, вие...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

изравняваме килата ама стокови да са колите и излизаме на дабник кат лаиш нали видиа ко стана миналия пат,и нещо друго Опел никога не е произвеждал личен дизел ....

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.vbox7.com/play:c563679a - Иван да си купи нов телефон, тоя снима мн зле :tongue:

Но все пак се вижда! Тая вечер :CDTi: отново наказа 2 броя навървяващи :16V: на около 500м

Пс: Ааа и бях с Тойото, то компенсира на женка ми 50-те килограма :) Ма да се бях сетил да и дам тел да снима тя от вътре от моята кола, че поне е малко по-качествено :)

Пс2: Наистина да намалим спама в темата! Ванка казах ти да изтриеш глупостите и спама, намаме нищо против! Ще се придържаме към темата!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разчистих малко темата, защото вече нищо не се разбираше. Оставил съм горе-долу мненията, където става въпрос за гонки. Придържайте се от тук натам към заглавието на темата и не я пълнете с излишни глупости. Ако имате някакви спорове или да си казвате нещо лично има ЛС! УСпех на всички в гонките! :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро очаквам потвраждение за гонките на Доиренци ще хода може би до Ловеч да се срещна с Румката да видим как варвят нещата с организацията дано всико бъде както искаме, и да се започне мироприатието,ще има доста коли които ще се тестват там не само от Ловеч и Плевен :th_up:

Редактирано от fese

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е тва е яко айде дано почне и да ходим да караме и да гледаме (pleven)

Редактирано от opel_88

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що се връщам от Ловеч,новините не са добри-гонки на Доиренци няма да има,полицията не разрешава много жалко,но има още една писта която скоро ще се гледа да преценим дали ще е добра... :th_up:

Редактирано от fese

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги още нищо не е загубено :wave: скоро ще има нови разговори на високо ниво за седмични гонки на Дойренци.

Единственната лоша новина е, че ще се събира вход, който ще е за разходите по наемането на пистата, за медецински екип, подготвянето на съоражението за по голяма безопастност.

Само за първото състезание незнам откъде ще се вземат кинти да се направи иначе всяко следващо ще се издържа от предното. И тук идва въпроса, че сигурно ще трябва малка финансова помощ от съпричастните това мероприятие да го има, но засега всичко е в проект когато има реално развитие ще се отзова и с конкретни молби към феновета на спорта.

Засега може само да стискаме палци разговорите да свършат благополучно за нас и новия сезон да започне по скоро.

Само да вметна събота и неделя се организира Рали Баховица вход свободен

Събота квалификации от 15:00 часа

Неделя започва 8:00-9:00 часа

За желаещите да заповядат няма да съжаляват ще има доста силни коли

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Валовете пристигнаха :biggrin: следва монтиране но има само един проблем :angry:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема да не е, че са за мотроник 2,5 :wooow:

кофти работа ако е така :unsure:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Проблема да не е, че са за мотроник 2,5 :wooow:

кофти работа ако е така :unsure:

Че какво му е кофтито бе Румка? Аз приемам всякакви подараци!!! :mhihi:

Веси, аз съм с 2.5м :smile3560:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не момчета проблема е лошото време,валовете са си точни предстои настроика докрая на седмицата са готови все пак си е играчка :biggrin:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нака предизвикан си от една бегачка, дано скоро да се пусните.Гонката ще е на Дъбник от РОМПЕТРОЛ до табелката долу максимум 2км мисла че са ти достатачни.Пожелавам ти успех

Редактирано от fese

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не взимам ничия страна, но тази война дето я водите вече е смешна!

Гонката ще е на Дъбник от РОМПЕТРОЛ до табелката долу максимум 2км мисла че са ти достатачни.

Какви са тези 2 километра?

Вие рали ли правите или драг???

Чувал съм за много ралита, Париж-Дакар, Златни пясъци,Гумбал3000,...! За рали Дъбник-Ясен още не бях чувал!

Драга е на 402м.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Божка нека ти кажа нещо ако се състезавахме на драг,нямаше да е на ДЪБНИК а щияхме да сме на Лесново.Тези лодки не са подготвени за 402м това са сериини автомобили.Много добре знаеш, че никои по уличните гонки не се пуска на 402м което е доста тъпо,да се пускаш с сериина кола :dry: Тук воина няма има мания

Редактирано от fese

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аиде бе момче каде се скри ще се опечеш на това море :biggrin: аиде че тук има интрига готви печката че тук те чака назобено ХЕ юркатме на пари да се пускаме абе доста комплекси така да се каже,ама почнах да им ги избивам .....Емил е порачал нещо и ще те прескача :)) незнам тои какво е поръчал ама знам аз какво сам закупил доста сериозно е но за него понататака......кат си доидеш ще те изненадам :th_up: п.п Добре ли ееееее???

Редактирано от fese

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази седмица май се появи килара на дизелката какво ще кажеш Нака?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ще кажа, ако обичаш да не говориш, когато не си присъствал :th_up:

А иначе: ДА, паднах, но доста достойно от БМВ 325, бензин, с назобено чипче, некъв къс деференциал, шпер и нз кво още има = около 230 коня горе долу се води. До 140 водя, но на 150 ме изравнява и на 180 вече с см плътно до гъза му!

Иначе все пак отсрамихме АСТРА клубът и едно доста добре подготвено :16V: на един адаш, би БмВ-то с 2 коли, подразбира се, че и аз ше падна, но не сме се пускали с гси-то, защото няма смисъл!

(Веси, ти от това БМВ падна с 5 коли поне, така че... да не навлизаме пак в спорове!)

Все пак аз си се представих доста добре според мен, така че още не съм готов да се откажа от :CDTi: , а и все пак БМВ-то е с доста по - голям мотор и доста повече коне, а и бенз, така че съм доволен за себе си, въпреки загубата ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма кас диф се още не е сложен,тия 230 коня незнам как ги мериш???требва да пресметнеш и моита :) така и ти не си бил там така че недеи и ти да говориш с колко ме е бил.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оф, за кво ме караш да спамя, още 2ма свидетели има, когато ТИ ни каза, че те е бил с 5 коли!

И има къс диф, скоростите му са по-къси от моите, нали го чувам като включва, а аз съм дизел все пак! И само чипа се води, че уж ги е качил до толкова конете, не съм мн на ти с БМВ тунинга и късите диференциали, така ми казаха и аз това казвам! За това си и мислех, че ще падна с доста, но...

Няма да пише повече, докато не се състои друга гонка и да има какво да обсъждаме.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, прекалявате отново. Разберете се на ЛС кое, как и защо е станало и пишете само официалните резултати да речем. Излишно е да има толко спам. :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Niksoni предизвиквам те на двубои на Дъбник,да сверим часовника -надявам се че няма да ми откажеш макар че нешто ми се сърдиш.Поздрави Веси :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми ето пуснахме се, но пак те наказах! Видя, че и без седалки нямаш шанс, няма смисъл да махаш броните и предния капак, резултата ще е същия :mhihi:

Истината е една и тя е :CDTi: :CDTi: :CDTi:

Най големия кошмар на ГСИ 16В е :CDTi:

:61: :rotfl: ама как си мислехте, че имате шанс :rotfl:

Редактирано от Niksoni

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:CDTi: Редактирано от Niksoni

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда че колкото ремонти да правиш Веско, скоро няма да имаш шанс срещу :rotfl::smile3560::CDTi: !!! Май загуби баса!!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване