Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble

Recommended Posts

Създавам тази тема с цел,да не трупаме само спам с наще гонки в темата за сбирки и мироприатия :th_up: Всички дръппки да се описват в тази тема.Надявам се темата да трагне добре и да бъде интересна не само за нас,а и за целия форум

Редактирано от fese

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като на Веси GSI-to... на пролет :biggrin:

Бъзикам се, айде да похвалим бързата кола на автора на темата с прясна гонка от вчера: до към 170-180км/ч

Astra GSi (С20ХЕ с чип на Вимакс) с малка победа над Astra H GTC (Z19DTH с чип на EDS от Стефанов)

пп:Модификациите са по думи на собствениците, дали не е пипано още нещо не се знае. Аз давам гарант само, че дизела е единствено с чип! Но няма спор, че гси-то е с доста реактивна 3та и рядко понася загуби. Ще го споменаваме и по-натам в темата, защото пък аз съм решил да му нанеса една загуба, но ще видим кога ще бъде :smile3560:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Батенце,мисля понеже не ги чувам тиа неща ке мои ли да показваме и видео тук?За да е по интересно!Ти да се заемеш с това Ники :th_up:

1aqzhA.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето още една дръпка от вчера, този път с моята Астрелка!

Астра Н (1.9cdti 150кс) с малка победа над Голф 4 (1.9тди 150кс)

Колите са сток мотори. Голфа с 15ки (железни) и тегло 1300кг, Астрата със 17ки (алуминиеви) и тегло 1400кг. Взех старта с малко но на 3та в края голфа беше до мен, после на 4та голфа взе преднина, но като ударихме 5та астричката излезе на чело и към 180 и малко натиснахме спирачките.

Ще дебна едно такова голфче на 17ки за да видим по реално колко върви спрямо астрата, защото този с тее 15ки много дърпа, доста изненадан останах, но все пак му показах кавко пише на багажника ми :CDTi:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
браво бе ник браво бил сиго тоя голф хахахахахахбраво само така опел тим плевен :pleven::th_up: :th_up:

Голфаджиите разправят ,че 4 ката е била 116 с чип,а не 150 ка оргинална?!С кой голф е била дръпката?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Голфаджиите разправят ,че 4 ката е била 116 с чип,а не 150 ка оргинална?!С кой голф е била дръпката?

Май говориш за друго или не знаеш за кой голф става дума. Написал съм всичко ясно!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гoлфа наистина е тди гти и е 150 кончета :biggrin: Ники споко бе мен само се бъзикам :wave: бях на гонката колата си върви ама накрая издъхна и опила победи :CDTi:

Редактирано от fese

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Гoлфа наистина е тди гти и е 150 кончета :biggrin: Ники споко бе мен само се бъзикам :wave: бях на гонката колата си върви ама накрая издъхна и опила победи :CDTi:

Явно инфото ,което е стигнало до мен не е вярно!Питах за потвърждение от вас,и по ясна информация?!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да издахна ама нетрябва да се подценява,направиш ли го 100% ше паднеш може и с малк ода е но падаш :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тази вечер се открива сезона на гонките,искам сички да сте на линия и да поотупаме неколко марки различни от Опел :16V:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Тази вечер на "Лукойл" се очертава много интересна гонка(информация от първа ръка)

Астра ЦДТИ 150кс :CDTi: срещу Астра ГСИ 150кс :16V:

Ще пропусне ли някой този "титаничен" зблъсък-зависи само от вас!?

"Лукойл"-18:00ч

Ако някой от "състезателите" не се яви(се уплаши)-влиза в една друга тема(на мишоците)

Ето я и гонката: http://www.vbox7.com/play:9934ca45

Божка, не си пояснил обстоятелствата, защото и ти караш :16V:

Но както и да е! Само ще кажа, че чакам Веси да затвърди победата, ако може разбира се! Защото всички присъстващи видяха как се уплаши от резултата при положение, че бях забравил да си включа режима "спорт". А 1вия път като бях включил му направих значителна преднина, но за негово щастие некъв идиот се появи и го спаси от загубата!

пп: Аз съм си виновен, че бях забравил да натисна "спорта", но пък да се спечеш така и да не искаш да се пуснем 2ри път????

Веси, ще те пратим в другата графа :)))

Все пак, чакам те пак да се накумиш и да повторим, ако затвърдиш... МЛЪКВАМ! Дано само да е тази година... че за тая гонка те юркам от миналата!

Аааа не си прав :eusa_naughty: Всичко съм си овяснил в коментарите под клипчето във вибокса,само дето там съм под прикритие и не си ме познал по никнейма, аз съм написал първия коментар :a049:

направих спецялна тема никои не пише там :angry: Ники много говориш фаида никва пак отзад, ти още малко щеше да ревнеш :help: имам да сменям ремак така че не ми казваи кога да се пускам вчера направих компромис с голям риск можеше това да е последната гонка на колата.... много се чуда вече дали да се пускам с теб доста хора вече ме разобеждават ще си помисла ааа и пояснете каква е гонката на колко метра и кои с какво трагва

Гонката беше и двамата с трякшън! И аз без "СПОРТ" режим, а ти с ЧИП! ТОВА БЕШЕ ГОНКАТА!

КОГАТО ИМА ДРУГА ГОНКА ЩЕ ГОВОРИМ ПАК!!!!

ПП: ПРЕДЛАГАМ ДА МЛЪКНЕМ ЗА СЕГА! Като си смениш ремъка (престрашиш) ЩЕ ГОВОРИМ ПАК!

Редактирано от Niksoni

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ники, да знаеш че няма Vw Golf 4 1.9 TDI-150 коня с 15-ки джанти, заради предния спирачен диск няма как да се сложат 15-ки,затова оригинално си излиза на 16-ки

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ники какво си се разочаровал :( кога сте се пускали пак ?

Ех как ми се идва да погоня и аз ама засега само търкам ( и не мъркам ) иначе поне я обух с хубви гуменетки за стартове Р888 на тойо така, че внимавайте с кого се закачате :dry:

Преди две седмици я карах в полу разглобено състояние ( няма никакви мокети, седалки прозорци, преден капак) и ефекта е поразителен нямам си на идея какво ще стане като се махнат и трите врати ще откачи това гси. В този ред на мисли хвърлил съм ръкавицата на едно субаро СТИ и пича каза когато съм в състояние да се пуснем да му звънна, дано да е скоро гонката.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та кой яде пердаха... Веси ти говори.... Аз съм мн доволен от себе си :biggrin: , а от :CDTi: ти ще кажеш...

Румка, трябва да оправиш и твоята бегачка, ма чак пък без врати и капаци.... смили се малко :))) Само дано турбото ми те дочака, че... Ааа ако едни хубави 225/45/17 ми намериш, цена няма да имаш :) че Веси мн ми взима старта и си губя 1ва и 2ра така, но 3та ми е реактивна и компенсира, но ще има реванш с него... заканил ми се е той този път... :biggrin:

........и новия кошмар на :16V: е каквооо - :CDTi:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И какво снощи пак ли сте се гонили ? Кой кого би ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

небързаи толкова нали видиа какво стана кат сложих хубав бензин нека да излезем на околоврасното и да видим какво ще става там, може да си кошмар за мен но не и за :16V: колата ми е издахнала но пак ще сам отпред скоро :19a:

Редактирано от fese

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, твоята кола си е доста по-добре от почти всички ГСИ-та в града, така че постижението на печката ми е супер! Знаеш, че повечето ГСИ-та в града падат, без на твоя идол де :tongue: Макар, че и него мога да пробвам на късо и дълго (Дъбник), но 1во с теб да видим какво ще стане, макар, че до 210 те бих, 5та ти е много слаба, сам видя, че като ударих 6та и...

Както ти каза, спечих битката, войната :16V: и :CDTi: продължава... :starwars:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги работи се по въпроса с организацията на гонките и дрифта край Ловеч ( с. Дойренци) дано скоро всичко да се доуточни и да започнем отново да си правим кефа спокойно.

Когато всичко е ясно ще драсна някой ред за датата и часът

Имаме идеята мероприятието да е всяка събота следобед ( според нас е по-удачно от петък за да има повече любители на спорта)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за Дойренци е СУПЕР НОВИНА! Само трябва да има сериозна организация, че точно поради липсата на такава става кофти цялото мероприятие!

УСПЕХ ВИ ПОЖЕЛАВАМ!

Пс: Дано да видите и от Ловеч какво правят Плевенските печки :CDTi: хихи, дано до тогава Веси не е измислил начин да качи някой кон, че пак ще ми дойде на мен реда да мисля :25: , макар че аз имам още 2 фини доработки ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

немога да се саглася с теб,другите астри варвят повече от моита,моита варви защото има чип ако и другите сложат тази 4 вратата и Емил тогава вече ще се види коя наистина е бърза.ама бъди сигурен че няма да остава така нещата а за моя идул немаш шанс требва пак да будаш

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази вечер :CDTi: на Наката показа с/у :16V: ,до 200 няма стигане!!!Неее истина но ФАКТ! :dummy: :idiot:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еба си неиздъжалия си ти :biggrin:

Но да, факт е, от около 10 опита резултата е 2 коли за :CDTi: до 200км/ч, после ме настигат и изоставам... но не мога да направя нищо за максималната!

Пс: Да поясня, че GSI групичката си беше подготвила доста добре колата! Малко останаха учудени от резултата, но Веси ако има желание ще внесе повече инфо... може да сподели дали изобщо ще продължи с опитите си да пребори :CDTi: (до 200км/ч става дума или на 402м :mhihi:)

Веси излей си мъката... признай, че печката си върви!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дизела си варви гонките ще продалжават има още какво да се види а колко е било подготвено само нии си знаем....незнам откаде го искарахте това маисторче но в Пловдив такава калибра няма нещо се е обаркал следващия пат нека отучним от каде до каде ще е гонката защото реално погледнато нагоре не си взел нито една кара се на макс.но гонките продалжават ти си бутаи там,мейдо другото се осведомихме малко с един маистор кат вашия неможе само да се натегне турбото трабва и гориво а помпата ти е електронна така че тук пак остава загадката с нещо по електронен път a ето и едно клипче http://www.vbox7.com/play:d951eceb

Редактирано от fese

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такааааа, сега равносметката!

:CDTi: Кола на 2-3 години, с натегнато турбо, което всеки един момент ще здаде багажа от зор(не се прави така момчета, победата на всяка цена е меко казано глупост)! Около 180+ кс

Бие

:16V: Кола на 15+ години, която е за основен и е с кофти бензин! Около 150- кс

Като събера някой лев от тези които взимам от борсата за безработни, ще ти поръчам стикер "АЗ ПОБЕДИХ GSI" Дано да мирнеш!

Лесно е с пари баце!

Редактирано от Bojkata

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване