Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Felix

Тунинг на Х16ХЕ ???

Recommended Posts

Идеята ми е да се махнат ЕКОТЕК колекторите и да се направят къстъм такива. Пример - 1 2 3 4 Въпроса ми е - до колко ще има ефект цялата галимация?

Редактирано от Felix

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами при по-големите екотеци това дава огромна разлика понеже им е МНОГО слабо място като фабрична хрема имат. Ама при твойта не се знае. Със сигурност няма да е по-зле, но колко по-добре ще е... нека някой имал вземане даване с този мотор да каже.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега ето гледаи тука http://84.54.137.5/~tigrabg/forum/index.php?showtopic=555 момчето е от София мога да те свържа да ти помогне с направата на смукатела....каза че има ефект мотора е х14хе а на твоя ще има още по голям ефект... :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
колега ето гледаи тука http://84.54.137.5/~tigrabg/forum/index.php?showtopic=555 момчето е от София мога да те свържа да ти помогне с направата на смукатела....каза че има ефект мотора е х14хе а на твоя ще има още по голям ефект... :th_up:

Благодаря ти колега. Ще го имам в предвид като реша да го правя.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е готова сложих и смукател Manzel и смея да твърдя че няма нищо общо с преди. :16V:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дай малко снимки :opel_forever:

Редактирано от G S I

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
дай малко снимки :opel_forever:

15nu4A.jpg

ето ви малко инфо за смукател правен в домашни условия... ако някой го интересува ще се опитам да взема схемите от майстора ..смукатела е за C16XE и има наистина голяма разлика

поздрави

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на времето бях писал една тема специално за тези смукатели .. и си мисля че ако се ползва смукател от Astra F X14XE ефекта ще е същия .. дросела е същия .. просто се избягва тези завъртулки дето прави пластмасовата тръба зад мотора че да влезе в смукателния колектор, а директно от филтъра в дросела и направо надолу :biggrin: на различни места даваха оптимизация между 9 и 15к.с .. :blink: .. Вярвам, че има ефект! В един кит на dbilas гледах в комбинация с раздвижни колела, валове и електроника с мощност около 160кс за X16XE цена около ~3000 EUR

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
15nu4A.jpg

ето ви малко инфо за смукател правен в домашни условия... ако някой го интересува ще се опитам да взема схемите от майстора ..смукатела е за C16XE и има наистина голяма разлика

поздрави

Имам интерес....Схемите.....

Чаках чаках и го направих.... ЦЪК

Редактирано от ratte

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли някой в региона на Пловдив,който ги изработва и монтира? колко струва горе долу цялата работа?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване