Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
vectra 2.0

Kолко антифриз събира ?

Recommended Posts

та въпроса ми е колко антифриз събира вектра А C20NE

преди малко реших да го сменям <в 12 през ноща :biggrin: >

и нещо не ми излезнаха сметките аз си мислих че събира 7.2 л. не разбирам мн немски но така си го преведох в книгата !

а то какво излезна че не събира повече от 5 литра ако някой знае колко събира ще му бъда мн благодаред така ще мога да преченя на каква температура ще издържи

до сега съм налял само чист антифриз и около 5 литра и в двигателя е останало малко защото каквото и да правиш неможеш да източиш до капка водата

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много правилно си го прочел ни никога не можеш да източиш системата нацяло ! ето затова хората и концентрат са измислили ! айде смятай сега градусите ! :wink:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега с VCTRA A, разбрах с ISUZU-мотор е (дизел), предполагам 1.7 (сори за оскъдната информация). Та колегата иска да разбере какво е общото количество на охладителната течност. Ако имате някаква информация - ще се радвам да науча!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Колега с VCTRA A, разбрах с ISUZU-мотор е (дизел), предполагам 1.7 (сори за оскъдната информация). Та колегата иска да разбере какво е общото количество на охладителната течност. Ако имате някаква информация - ще се радвам да науча!

9 литра

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, надявам се идната седмица да науча и код-а на мотора.. за всеки случай.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване