Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
dmxspas

Проблем с теч на антифриз в купето

Recommended Posts

Колеги имам голям проблем парното ми изпотява страшно много стъклата и се оказа 4е отнякаде капе антифриз наи вероятно от радитор4ето на парното защото там е мазно някои слу4вало ли ми се е подобно нещо и има ли си идеа как мога да стигна до радиатор4ето и дали има някои танкости при свалянето ??? ще съм ви много благодарен!

Редактирано от valio_78

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

прочети правилата на форума и се опитай да уцелваш разделите

- не се толерира писането с главни букви - това е равносилно на викане/каране не някого ...

оствям я тука а по-късно отива в раздел интериор....

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е много кофти, на баща ми му взеха към 150-200 лв. за да му го оправат.Към 40-50 за радиаторче и 150 за труд, защото се разглобява цялото табло.Пробвай с добавка за запушване на течове според мен и след това с ремонт.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако смяташ да го сменяш сам отдели си 2 дни и мнооооооооого търпение и се мятай смело ! с добавка резултатът ще е 0 ! успех ! :wink:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На омегата незнам как се сваля радиаторчето, но на другите опели- кадет, астра,вектра не е нужно да се сваля таблото.. отдолу има капак който се развива и радиаторчето се вади. Но на омега не съм сменявал радиаторче та незнам дали се сваля таблото. Виж някак ако може да свалиш барчето и погледни отдолу на кутията за парното дали има капак. Успех!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване