Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
psycho87

Инсталация на C20NE ?!?

Recommended Posts

Имам малко проблемче с една инсталациика. Става въпрос за ц20не. Интересува ме един кабел дето излиза от пластмасата с буксите за смукателите(от шофйорската страна). Има една букса там с около 10 пина. Та същината на въпроса е че тая инсталация явно трябва да се свърже чрез тази букса с останалата инсталация на купето(което е 1.3нб) Работата е там, обаче, че не знам коя жица за какво е. Попрочетох из аутодата-та, но не намерих решение. Ето снимчици на проблема:

Image371.jpg

Аз на кадета имам подобна букса, но тя е затапена. Ето и нейна снимка. Има обаче само 4 жици а другата от НЕ-то има 8. От тея на купето има една червена и една черна които са съответно + и - постоянни, но другите 2 - кафява и кафяво-синя не знам за какво са.

Image372.jpg

Ако не трябва да са една в друга тея двете, някой знае ли от НЕ-то коя жица за какво е. Предполагам от там трябва да излизат за бубината, захранване за мотроника... и други такива. Ще съм благодарен на всякакво инфо, че скоро ще почва сглобяването.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега това според мен е диагностичната букса.Просто на Вектрата имаш повече екстри и затова има повече кабели към нея.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Колега това според мен е диагностичната букса.Просто на Вектрата имаш повече екстри и затова има повече кабели към нея.

Днеска на срещата огледах няколко НЕ-та и ми стана горе долу ясно. Благодарности и на търпението на по запознатите да обясняват :blush:

Сега остава да си намеря другото крайче на буксата и да действам.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли ги тия кабели по горе публикуваните за какво са всъщност ?Защото не виждам от каде иначе екуто ми ще вземе захранване сменям и аз мотор ц20не мотроник 4,1 от кадет гси ако има значение.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване