Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
iovkom

Оборудване на вектра А (ценова листа)

Recommended Posts

Сметнах , че за всеки би било интересно да види неговата вектра какви екстри има и колко струва всяка една екстра при поръчването на колата.Мисля , че цените ще са сходни с тези на астра и калибра.

http://4storing.com/5dn2y/6b48d987779fe4c3...addf4df9ec.html

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега тази тема е трябвало да я пуснеш преди 20 години :icon_rolleyes:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък винаги ми е било интересно какви са били цените по време на закупуването на возилата ни като нови :icon_rolleyes:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На мен пък винаги ми е било интересно какви са били цените по време на закупуването на возилата ни като нови :icon_rolleyes:

Точно и затова я пускам . Защото примерно някой пита , имам всичко , защо не са ми сложили ел шибедах или защо имам ел стъкла , а нямам ел огледала.Тук си пише абсолютно всичко , така че всеки ще си отговори на въпросите за оборудването на колата си.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста по-ниски са били.Инфлацията си казва думата. Сега Вектра не може да се взема база за по-малко от 37000 "Марки" или 18500 Евро по "немско"

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване