Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Astor

Лампа за износени накладки

Recommended Posts

Мисля че пробема е всеобщ за притежателите на моделите посочени по горе. Жичките на датчиците накъсо ли трябва да се дадат за да не свети лампата ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да повечето датчици от тези години при Опел работят на този принцип .. даваш на маса и нямаш индикация ...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хх при мен макар ..,че са чисто нови се случва чат-пат да светне..,но адски рядко и .. случайно и след гасене и палене отново не свети вече :) ,но да проблема определено е .. всеобщ ххх

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Да повечето датчици от тези години при Опел работят на този принцип .. даваш на маса и нямаш индикация ...

На маса ли или накъсо (щото са с 2 извода май колега)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На маса ли или накъсо (щото са с 2 извода май колега)

Добър въпрос .. с такъв датчик ли си?

95504.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен ако даде накъсо ще симулира износена накладка и постоянно ще свети лампата, поне доколкото успях да разгледам един такъв датчик.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

май маса не съм пробвал ще пробвам!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мене ми свети близо две години и накрая май крушката изгоря,защото вече повече от година не свети.Само да имате търпение,като мен :biggrin:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала за търпението!

Но тъй като аз нямам такова - жиците бяха свързани накъсо и не светеше лампата на таблото...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искарайте лампичката и няма да ви свети, какво се занимавате с жиците...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дадох ги накъсо няма ефект все си свети лампата-

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая индикация е само за предните накладки нали? Мойте са сменени и пак ми свети лампата и то често, на ръчната не съм ги поглеждал и почва да ме съмнява да не би да има нещо общо и там, да следи и отзад за накладки.

Трябва да се открие защо свети при сменени накладки,а не да режем жици, да не побългаряваме.Възможно ли е да не дава добър контакт датчика с новите накладки от боя примерно?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите датчици са с кламер - от едната дупка излиза и влиза в другата ,след което са добре изолирани и нямам вече проблем . Т.е. нещо което да затвори веригата

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване