Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
djexample

Пазарджик

Recommended Posts

Понеже съм нов тук и не виждам някой от Пазарджик да е писал по темата "Срещи на форума" реших аз да съм първи. Не познавам хора от форумите нито пък имам приятели запалени по марката :love_opel: Ако има желаещи за срещи да пишат тук. :flag_opel:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То има хора от Пазарджик, ама както и да е...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами и аз съм навит да си правим срещички и в Пз. :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май за Пазарджик е доста несериозно, а и темата е доста остаряла, но ако нещо се реши идвам и аз :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АИДЕ ДЕ ЕДНА СРЕ6ТА НА ОПЕЛДЖИИТЕ ОТ ПЗ ТО ДАСЕ САБЕРЕМ НАИ НАКРАЯ ПИ6ЕТЕ ДАСЕ РАЗБЕРЕМ НЕ6ТУ

image.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:bravoo: Няма да е лошо една среща в Пазарджик преди новата година , ако има кои да я организира ( да каже кога и къде ) ще е ОК :OpelClubOnLine:

Редактирано от jorkataaa

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то като гледам маи само аз и ти си пи6ем тука си сериозен и може6 да сабере6 някои желае6т за сре6ти4ка пи6и един смс на ТЕЛА 6ТОТ НА НЕПОЗНАТИ НЕ ВДИГАМ И 6ТЕ ТИСЕ ОБАДЯ ДАСЕ 4УЕМ :wave::opel_forever::wave:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво стана? Направихте ли среща? Там съм и бих се радвал да посетя някоя среща.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване