Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Guest d1lar4e7o

Каква история има ник-а ти ??

Recommended Posts

Моя го измислих докато се регвах в форума и понеже много я лъзгам моита бегуната трябваше да е нещо от тоз род че са сетих за фаст анд фуриоус -токиото в часта кадето черния пита главния герои знаеш ли кои е Д.К. и белия му вика кои ДОНКИ КОНГ и черния не ДРИФТ КИНГ. Но тъи като си имаме варненски Д.К. от бмв форума моя бих го сменил на Slide_masteR при първа възможност

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя ник неим идва от името ми - Александър на кратко Сашо та от там sa60 :biggrin: .Не помня как точно ми доиде на ум и не е кой знае колко инетесен но с него се пиша навсякъде и на мен ми харесва :19a:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък преди се занимавах като дисководещ и от там идва, а до колкото до Фейс като бях 10 клас и както всички бях в пубертета и лицето ми не беше от най-красивите. Това беше едно от нещата другото беше един съоченик щяха да го остават на поправка по Френски език и се бъзикаше, че щял да бъде Фейс ту Фейс със даскалаката, защото само той щеше да е на поправка. И от тогава ми хареса и си го прилагам.

С Уважение: DJ FACE :th_up:

Редактирано от djface

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя го ползвам защото е достатъчен като дължина за регистрация на всякъде, а и никой друг не го ползва. Първоначално ползвах само ника си от iRC, който беше само Blade, но както се досещате, почти навсякъде другаде този ник беше зает. За това добавих към него Gooner(феновете на Arsenal London) се наричат така и се получи bladegooner :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят ник е от преди 4-5 години, навсякъде се регвам с него. Та в старата ми компанийка манджата беше пълна, един беше kiselo_mlqko друг беше krenvirsh, та този кренвирш ми лепна топено сирене, аз си добавих долната черта и се получи topeno_sirene. Обикновенно много ми се смеят, ама важното е да е весело :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят ник ,означава че съм голям фен на всички модели на нашата марка.Без значение,всичите ги уважавам,но разбира се ,най-много ми е в сърцето Астрата. :OpelClubOnLine:

Редактирано от opel_fen

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и моя нее нищо особенно ! хората около мен доста често ми викат генда това ,генда онова . че от там де ми идва и никът gendata_ , е долната черта е защото при другите ми регистрации все имаше някои генда и затва се появи (-)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя идва от това, че преди време демек 2008 декември видях една златиста монца в квартала застояла реших да се поразровя за информация след това се свързах със собственика и след като ми даде да седна вътре и да подам гас си казах е това ще е и... така де

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Моя идва от това, че преди време демек 2008 декември видях една златиста монца в квартала застояла реших да се поразровя за информация след това се свързах със собственика и след като ми даде да седна вътре и да подам гас си казах е това ще е и... така де

За тази Монца ли става въпрос ?

WlDir.jpg

H2r30.jpg

g2LWr.jpg

WlKMS.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моето име е христо -галено ицко че и ей ти и фицко :OpelClubOnLine:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ник-а ми идва от следното... Точно деня в който се регистрирах във форума се бяхме поскарали с една банда тапанари...и че бях полудял нещо с тия шматки...че като се прибрах още ме държеше яда...и майка ми ме пита какво ти има защо ти толкова Агресивен...и че от там...общо взето тъпотия...но ко да праиш не ми с емислеше да мъдря нещо друго...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:biggrin: Името ми, от 2000г. където и да влизам винаги така се пиша

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нема история, нема нищо... Един ден просто си разбърквах думички и се получи това, даже не знам как да си го чета... :rotfl:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят идва от сериала "Свръхестествено" та... Кастиел е ангел който помага на главните герои :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя......... CappY когато почнах да влизам в IRC се писах ....забравих как и един ден през 2005 ми хрумна че тоя ник е много тъп и реших да се пиша CappY (изглеждаше мн яко) и от там всеки почна да ми вика сокче или сокчето или сока. :) А пък другия ми ник Warxcell го измислих като мислих ника за бота ми гард в IRC. Исках да е нещо бойно и от там дойде War а xcell ми дойде защото ми изглеждаше яко ( транскрипцията му е: Уаркселл).

Поздрави. :wave:

Редактирано от CappY

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то каква история...така ми е името Атанас :)...... но може би като се замисля почнаха да ми викат насо от преди 8-9 години когато беше зората на CS-a. Та тогава се чудех какъв да ми е ника и го измислих N@$O и до ден днешен все така си се пиша :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойта история на ника е такава:

Преди около час се регнах и се писах как ми казват приятелите на кратко, набора който съм и набора на приятелями, който кара Корсичка.

Редактирано от boji8681

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 2002 година много пътувам , служебно или за кеф , обиколил съм почти всички пътища,четвъртокласни, та дори и черни , на юг от Стара планина, Между Пловдив и Бургас. Близките градове, Сливен-Бургас-Ямбол ми са като квартал.

Реших , че най ми приляга Nomad. :super:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като бях 5-6 клас една приятелка ми казваше така.. ии после в един форум се бях чудил какъв ник нейм да сложа и си написах Мишонти... И вече навсякъде си се пиша така и така ми викат приятелите :biggrin:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В 1-2 курс на техникума един съученик се опитваше да изпъкне сред тълпата и заставаше редовно да разказва вицове в междучасието. 90% от вицовете вече ги бях чувал и не се заливах от хилеж. Един ден след поредния виц, който си беше доста гъделичкан целия курс припадна от смях само на мен ми беше леееко смешно защото го бях чул ден преди това. Тогава въпросният ми съученик ме посочи и изкрещя .. "еййй .. гледай то Жорката, като анимационният герой droopy e .. баси ботора" И така .. определено много ми пасна пракора, който вече 10на години ме преследва и дори майка ми отговаря когато търсят droopy по телефона :) До ден днешен има хора с които сме се събирали не един и два пъти не не знаят истинското ми име :) а повечето ми близки приятели - дори приятелката, редовно си се обръщат към мен на галено с doops :biggrin:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така ми викат всички Стаса :blush:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят ник показва връзката между човека и машината :biggrin: та така *Slavi_VectraB*.Преди това бях Just_Crazy_Vectra_Fen,но е много дълго и го смених.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване