Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Guest d1lar4e7o

Каква история има ник-а ти ??

Recommended Posts

Guest d1lar4e7o

Какво означава ника ти и защо си избрал точно него а не някой друг... ?

Мисля че ще е итересна темата,ако има такава,модераторите знаят какво да правят... :biggrin:

Моят ник-d1lar4e7o,видях го в един сайт и ми хареса как е написан и ето,пиша се навсякаде тка :mhihi:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят ник не е нещо особено.Идва от марката на колелото което имам

Редактирано от cross

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За моя незнам какво да кажа освен че ако напишете : vencity : и излиза иконка .... :biggrin: :biggrin: :biggrin: (само че точките да са до написаното)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз да пиша ли :biggrin:

:vencity: хахахах

Редактирано от IGNEV

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ник-а ми е със столетна история, която никой не знае ... даже няма логично обяснение :mhihi:

Истината е, че пра-пра-дядо ми като е бил млад се е регистрирал с това име във фен форума на Лили Иванова, а аз го копирах от него :D

Друга истина е, че това ми е фамилията :) ... колкото и учудващо да звучи хаха :biggrin:

:)))))

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Истината е, че пра-пра-дядо ми като е бил млад се е регистрирал с това име във фен форума на Лили Иванова, а аз го копирах от него :D

:)))))

Това за форума на Лили Иванова определено ми хареса :biggrin:

Помня още когато беше shumi_fan .. и при първа възможност за промяна на никовете беше един от първите който го смени - но си остана фен!

моят е нещо като обица на ухото :) да ми напомня за една голяма боза която направих преди време с компютъра си и от пребързване и без четене на инструкциите тази BeOS- операционна система ми беше затрила всичко и нямаше махане дори при форматиран диск се зареждаше тя .. :)

Та това е - от тогава минаха над 10 годинки умът ми е пак същия .. :biggrin: но се опитвам да мисля поне преди да правя нещо по важно ..

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На дядо ми са му викали МУША и после и на тати и някак си се лепа и на мен още през 5,6 клас...но не сам ги питал какво значи.. :unsure:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моя си е от 1993 година и първите ми стъпки в интернет, IRC, ICQ и т.н.

когато си мислех ника се сетих за една игричко която тогава беше много вървежна - Duke Nukem

после взех да вилзам в разни чуждестранни IRC сървъри а там се бяха навъдили много такива и сложих едно _BG

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя го измислих докато се регвах тука,ама е мн тъп и се чудя дали да го сменя.....

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя идва от артистичното ми име с което съм известен DJ Willy от как ми го измилси един колега - идва от култовата фраза от сериала АЛФ "майтап бе Уили" и от тогава всички си ми викат така. Понеже форума няма нищо общо с музиката затова и само willy без Dj

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Моя го измислих докато се регвах тука,ама е мн тъп и се чудя дали да го сменя.....

Аз съм човека за смяната :wave:

п.п пия бира :biggrin:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами историята на моя ник е, че винаги съм искал да имам прякор и покрай страстта си към атвомобилите и техниката се роди BOLTA. :biggrin: След малко хващащи окото корекций се получи B-O-/\-T-A (някой сайтове или форуми не ми хващат наклонените черти и става B-O-T-A, koeto pak e ideq :th_up: ). Иначе стар ник ми e stenmen => StEnMeN

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят идва от първите букви на тритеми имена Ангел Атанасов Николов а последното защото карам астра и от там aan_astra

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d1lar4e7o

Във всяка една буква има смисъл в никовете на колегите :biggrin:

Редактирано от d1lar4e7o

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моят идва от това че смених марката и исках да се регистрирам в форума и докато се регистрирам зех че го измислих :wave: :dancing:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моят идва от мотора на астрата ми

не е оригинално но ако го сменя ще е кофти че които са редовни са ме научили така и сега гадно ще е

ама ще помисля

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят едно приятелче ми го измисли и така идва от Калоян пото за благозвучие :mhihi:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моя ми го измислиха в 5-ти клас докат излизахме от училище понеже се казвам феим и ми сложиха прякора фифа не че съм добър на тази игра....... :icon_mrgreen:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя пък се зароди през годините на IRC. Първо се писах илийчо, което беше куцо, после терминатор, което беше още по куцо, след това психо. Това преди 5-6 години някаде, бях гледал едно филмче, анимацийка, дето много ме зариби и на един там викаха Johny-psycho, и аз от там го откраднах, после пък намерих из нета всякви интересни картинки за аватари на тая тема, дори една приятелка ме поздрави веднъж с една песен дето се казваше psycho bitch (по причини които няма да споделям :blush: ), че така манията стана пълна, и ся дори и извън форумите ми викат психо понякога.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За моя ник - преди да дойда да живея във Варна, карах ски. Та любимите ми ски бяха Rossignol Scratch :loser:

rossignol_scratch_bc_skis_2006_reviews_22280_300.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване