Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
opel fan

Футбол, футбол и отново футбол

Recommended Posts

Колеги, началото на всички първенства по футбол за този сезон беше дадено. Като един много голям фен на футбола, пускам тази тема с надеждата, че тук също има много футболни фенове. Надявам се, че ще има много дискусии, приятни спорове и всичко останало свързано с футбола. Силно се надявам темата да ви хареса. Поздрави! :th_up:

България - А група

Класиране

Пълна програма

Англия - Премиършип

Класиране

Пълна програма

Италия - Серия А

Класиране

Пълна програма

Испания - Примера Дивисион

Класиране

Пълна програма

Германия - Бундеслига

Класиране

Пълна програма

Франция - Първа дивизия

Класиране

Пълна програма

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да започна аз с коментарите си. Днес определено изненадите във футболните първенства валяха една след друга. Първо ЦСКА направи 0:0 с Пирин, което за мен лично беше голяма изненада. Радващото поне за мен е, че Ливърпул най-накрая направиха един добър мач от началото на сезона и победиха убеително с 4:0 Бърнли с хет-трик на Бенаюн :wooow: Манчестър Сити и Арсенал направиха най-хубавия мач, който поне лично аз съм гледал от доста време насам. Много приятно съм изненадан от победата с 4:2 на Сити. Челси пък се измъчиха със Стоук Сити и вхараха 2 гола в двете продължения. Късмета на този отбор няма край. :angry: В нашето мило първенство пък Черноморец разсипа като гост Локомотив (Мездра) с 5:0. Локо(Сф) вече като по традиция си би Левски за съжаление на всички левскари. Общо взето съм най-впечатлен от Сити и Арсенал. :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой ли не гледа футбол туб бе :unsure:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почти всички гледат ама се скатават :smile3560:

Еми какво да кажа следя освновно Премиершип. Там първенството по традиция си е завързано. Лошото е че любимият Ливърпул рано отпадна от сметките за титлата, но поне вече се вижда някакъв живец в играта им и към момента мястото в шампионската лига не изглежда толкова далечно. Иначе от фаворитите за титлата за сега Челси се представят стабилно (имайки предвид че с този трениьор аз лично не вярвам да прокопсат в първенството), Юнайтед са трагични (без да се обиждат техните фенове, просто една хаотична неподредена игра, и ако не бяха на моменти блестящите отигравания на Гигс, доста точки до сега щяха да бъдат изгбени), а Арсенал се справя наистина впечатляващо, имайки се в предвид многобройните контузии, които спохождат отбора им през целия сезон досега.

За мен битката за титлата ще спечели един от Челси или Арсенал. Време е на момчетата на Венгер да направят така важната крачка. Челси се представя добре, но познавайки стила на водене на мачовете на Анчелоти, както и симпатиите му към лигата на богатите, както и приоритетите на Абрамович, мисля че всички сили ще бъдат хвърлени към финал за Шампионска лига, а първенството ще бъде на втори план, така че отдавна леко предимство на артилеристите.

Юнайтед ако не променят нещо в играта си не виждам как ще вдигнат за 4-та поредна година титлата, а и късмета им няма да е вечен. Няма го вече човека, който да решава почти половината им мачове. Просто колкото и да отричат фенове на Юнайтед че Роналдо си липсва, въпреки егоистичната му игра, определено няма кой да го замести. Освен Гигс и Рууни няма кой да се нагърби и да поеме отговорността в тежките и завързани мачове.

Червъртото място ще е за Ливърпул според мен, предвид конкуренцията на Сити, Тотнъм и Вила. Изключително негативен сезон за мърсисайдци. Подобно на Юнайтед, липсата на Алонсо очаквано се оказа изключително голяма дупка в халфовата линия, която за момента няма как да бъде запълнена. Елементарно получените голове в 90 + минута, както и страхотно големия брой на головете допуснати от статични положения просто казва всички за сеона на Ливърпул в отбрана. При постоянните контузии на Торес и Джерард, а сега на Йоско, се налага Каут да изнася мачовете :) Радостното е че Акуилани почна да свиква и да показва потенциал, Нгог също се вписва добре, а сега при наличието на Макси, както и според мен стабилната и остра игра на Риера, отбора ще покаже, че не е само Торес и Джерард, колкото и трудно да е това.

Сити отбор с добри играчи, но няма сплав, така че ако въобще могат да направят нещо ще е от другия сезон. Тотнъм и Вила съм сигурен, че рано или късно ще почнат да издишат, всъщност те вече почнаха, и накрая ще изостанат от топ 5 отборите (включвам Сити) с разлика от поне 10-на точки.

Еми това е засега по-нататък ще допълвам.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха, не вярвах, че тази тема ще се раздвижи, но ето на. :)mitko_04 почти със всичко съм съгласен, което каза. Аз също съм фен на Ливърпул и ми се ще да се пооправят, но не виждам как. Принципно вторият полусезон винаги им е по-силен, та може и да се докопат до Топ 4, но малко трудно този сезон. Докато Рафа Бенитес е треньор е малко вероятно да се случи нещо хубаво, за съжаление.

За битката за титлата съм съгласен, че ще е между Челси и Арсенал. Юнайтед този сезон няма да могат според мен да се справят с борбата за титлата.

Приятната изненада за мен е Сити, започнах много силно да им симпатизирам. Особено и сега с Манчини на чело. Млад е за треньор, но си личи, че го бива в професията. Тотнъм и Вила няма да издържат на това темпо. Според мен са след 5 място и двата отбора.

Като крайно класиране бих гласувал за:

1. Арсенал

2. Челси

3. Юнайтед

4. Сити

5. Ливърпул

6. Тотнъм

7. Вила и т.н.

Ще продължаваме да коментираме, надявам се :wave:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ко да му гледам на тоя футбол - ЦСКА- пълен провал в тая дъжава няма интереси за отбор има само как да напраим пари като продадем някой и така на татък пък за англия и там нема ко да кажа слабо представяне на Ливъпул не вървят залаганията е толкова за месец съм 180 лв назад :k055: ще се отказвам да го гледам

Редактирано от astra_16v_

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ха, не вярвах, че тази тема ще се раздвижи, но ето на. :)mitko_04 почти със всичко съм съгласен, което каза. Аз също съм фен на Ливърпул и ми се ще да се пооправят, но не виждам как. Принципно вторият полусезон винаги им е по-силен, та може и да се докопат до Топ 4, но малко трудно този сезон. Докато Рафа Бенитес е треньор е малко вероятно да се случи нещо хубаво, за съжаление.

За битката за титлата съм съгласен, че ще е между Челси и Арсенал. Юнайтед този сезон няма да могат според мен да се справят с борбата за титлата.

Приятната изненада за мен е Сити, започнах много силно да им симпатизирам. Особено и сега с Манчини на чело. Млад е за треньор, но си личи, че го бива в професията. Тотнъм и Вила няма да издържат на това темпо. Според мен са след 5 място и двата отбора.

Като крайно класиране бих гласувал за:

1. Арсенал

2. Челси

3. Юнайтед

4. Сити

5. Ливърпул

6. Тотнъм

7. Вила и т.н.

Ще продължаваме да коментираме, надявам се :wave:

Колега ако така завърши Премиершип , ще изперкам от кеф , само Арсенал обичам повече от Астрата :a049:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък най-много ще се изкефя на Сити, нищо че съм си фенче на Ливърпул :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде бе, чада мои...няма ли фенове на Червените Дяволи ?? Аз ми харесват като отбор и най-вече тях гледам и заради Бербатов разбира се. Също симпатизирам и на Ман. Сити. Колга тая таблица където си я дал по-горе нали се сещаш, че никога няма да свърши така Премиершип! :a049:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ако бях 100% сигурен, че ще завърши така щях да заложа на Еврофутбол. Това е просто предположение :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:biggrin: Просто не ми се мисли как ще откажем Ман. Юнайтед от футбола в сряда!

FORZA GRANDE MILAN!!!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде да се присъединя и аз :biggrin:

Значи харесвам Ман.Юн само заради Митко, защото е Българин и Руни, защото е 50% от отбора. Бяха ми симпатични миналата година, до преди финала на Шамп Лига. Просто толкова нещастни и безидейни не бях ги виждал! Барса ги размазаха направо! От тогава са ми противни и Сър А. Ф. и някои младоци от отбора, които беше пуснал в игра, а те изобщо незнаеха и къде се намират.

Тази година мисля, че Барса пак ще спечели Шамп Лига.

За БГ първенството (ако прилича на такова) просто нямам думи! Опитвам се да гледам от време на време някой мач като хвана, но е пълна трагедия! Днес даже гледах малко Славия-Ч. море..... едвам играха в тая кал. Стадиона беше пълна трягедия.

Гледам иначе дербитата между Левски и ЦСКА, от инерес, иначе не симпатизирам на никой. Гледах ги и в Лига Европа... но и там слабо :angry:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналта година Барса бяха страхотни. Тази според мен са още по-добри. Футболът, който играят е страхотен и най-много ми харесва, че повечето им играчи са дело на тяхната школа. По-голямата част от отбора са млади и имат страхотен талант. Много ми се иска да спечелят и тази година Шампионската лига, но според мне няма да стане. Една единствена причина - нямат стимул. Миналата година взеха всички възможни купи, за които играха. Самона луната не взеха купа. Първенството почти сигурно ще го изпуснат, защото Реал отпаднаха и всички сили ше са съсредоточени там. Остава Купата на Краля и ШЛ. Ще бъде много интересно, но не вярвам да направят дубъл в ШЛ.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване