Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Mr^DeatH

Колеги къде в Търново има лазер за изрязване на метал

Recommended Posts

Колеги къде в Търново има лазер за изрязване на метал ?

Поздрави!! :beer:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Колеги къде в Търново има лазер за изрязване на метал ?

Поздрави!! :beer:

В Павликени работят по чертеж изпращаш чертежа по факс или ел. поща и получаваш изделието с куриер за съжаление в момента им нямам координатите :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

зависи какво искаш да направиш бих помогнал в севлиево имам човек които прави разни такива неща

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иедята ми беше да си направя лайстна на Irmscher. Но в последствие имам и други идей които могат да се усъществят там :biggrin: .

Примерно фланци за колектор(изпускателен,всмукателен) .Разни емблемки или цели детаилчета като профили за въздуховоди на къпака и др. Та ако все пак в Търново все още няма такъв човек или фирма,нека колегата напише някакъв телефон,e-mail или сайт за връзка с човекът от Павликени :th_up:

Благодаря предварително :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи има в Търново, но не правят на всеки. Ще ги подредя по близост;

Ремонт на ауспуси до гробищата - не режат на всеки

Дебелец (червена звезда) - имат и плазма и лазер, режат и над 10мм, но за един детаил няма да се занимават с теб

Горна Оряховица (работилница е, но мястото е много засукано и скрито) - тук правят всичко но до 3-4мм

Първомайци (Хит Лайтинг) - като цяло всичко правят, но малко скъпо, режат и над 10мм

На последно място ПМЗ (на завоя за Дебелец на Чолаковци) - нямат лазер но правят неща на добри цени

За по-горните е желателно да имате схема в някакъв вариант. Нещата стават за около седмица.

Ето аз какво съм си правил:

4a89e2472697050.jpg eb25f2472697061.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване