Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
kocito

Въпроси относно монтиране на ел. стъкла

Recommended Posts

моля за съвет,искам да сложа ел.стъкла на кадета ми 88-а г. но незнам какви машинки да тарся?!?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От кадет единствено има друг вариант на манта Б слагахме униврсални поръчвани по ebay станаха и много прилично работят само че комплекта машинки с тапи и кабели букси всичко че да ги монтираш беше близо 200 кинта

Редактирано от Steady

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре де , ами от астра Ф няма ли да станат - на моя кадет имаше някакви машинки слагани допълнително но едната сдаде багажа а другата е тръгнала натам

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги.

Като съм написал в заглавието на темата съм решил да слагам ел. стъкла на кадета. За целта мисля да използвам машинки с модул и копчета от Вектра А. Въпросът ми е някой може ли да ми даде съвет дали тези машинки от вектрата ще станат за кадетовите стъкла, какъв е ходът на машинките от вектра: т.е. колко сантиметра се движат предните / задните стъкла от затворено до напълно отворено положение, извивките на стъклата дали съвпадат и други съвети. В момента съм пред дилема дали да купя 4 ел машинки с модул и копчета и за това искам съвет дали ще мога да ги поставя на кадета и дали стъклата ще се движат без проблем и колкото е нужно за да се затварят и отварят до край.

Благодаря предварително на всички отзовали се :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега толко изписано има ти тема пускаш. Както и да е от вектра няма да станат - един приятел направи от астра но мисля си е играл много. Другия вариант е кадетови успех с търсенето и третия е от нещо от сорта на деу нубира или рейсар или там кое стааше още. Поздрави!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване