Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble

Recommended Posts

Скоро се регистрирах в вашия форум и ми е интересно всички ли сте от един град или има от цяла България.Аз сам от Горна Оряховица ако има колеги на близо да пишат :icon_biggrin: :opel_forever:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Скоро се регистрирах в вашия форум и ми е интересно всички ли сте от един град или има от цяла България.Аз сам от Горна Оряховица ако има колеги на близо да пишят :icon_biggrin: :opel_forever:

Сам можеш да си отговориш на този въпрос като погледнеш тук:

http://www.opelclub-bg.net/forum/index.php?showforum=3

:wink: Има колеги от В.Търново Габрово и Севлиево - нали все пак с нея околия ...

п.п Имам братовчеди от Горна и Лясковец :wave:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз съм от Лясковец.Ако искаш пиши едно лично или в темата за сбирките >> Велико Търново<< :smile: .

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Варничка . . .

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...също Варненец....

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, мисля че най-добре е да си попълним профила - там си пише кой от къде е - няма нужда от такава тема ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Варна - Марна

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам повечето са от Варна :D е аз пък съм от Червен бряг ако сте чували за него :P

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Като гледам повечето са от Варна :D е аз пък съм от Червен бряг ако сте чували за него :P

Тия дето пишем повечко сме от Варна :wink: Червен бряг ам че чували сме го де не е чак толкова неизвестно :2bg:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бургас....където да носиш адидас и да караш бмв е равностойно на това да си безсмъртен :icon_biggrin: :icon_biggrin: :icon_biggrin:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Бургас....където да носиш адидас и да караш бмв е равностойно на това да си безсмъртен :icon_biggrin: :icon_biggrin: :icon_biggrin:

Само Чък Норис е оцелял без чантичка адидас, анцуг адидас, маратонки адидас - като минавал през Бургас! :surrender:

http://vgmve.blogspot.com/2008/12/blog-post_07.html :naughty:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Само Чък Норис е оцелял без чантичка адидас, анцуг адидас, маратонки адидас - като минавал през Бургас! :surrender:

http://vgmve.blogspot.com/2008/12/blog-post_07.html :naughty:

:shocked: :shocked: :eusa_naughty: :eusa_naughty: :bduh: :bduh: ААА не това и Чък Норис не може да си го позволи .

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чък Норис явно е минавал с над 100 км/ч през града затова е още жив :icon_mrgreen: Ако е отворен да тръгне пеш от центъра към М.Рудник през Комлука :devil-smiley-019: :icon_mrgreen:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имами и от дулината на миекото гуворини-ЯМБОЛ :mhihi::opel_forever::mhihi:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Велико Търново :th_up::wave:

Редактирано от vencity

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване