Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
kraskata_corsa

corsa gsi vs astra gsi

Recommended Posts

Много си далеч иначе веднага ти уреждам сток читава астра НЕ а мнението ми е че корсата бие с поне половин кола

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги защо спорите за глупости много ясно че астрата ще падне а до колкото знам корсата е с друг спукател! Емо от София с неговата корса х16хе направо им къса шортите на 20хетата а на нетата направо автовози....вози аз също имам астра ф 1.6 16в с преработка на 1.8 и направо си правя майтапи с нетата

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Емо от София с неговата корса х16хе направо им къса шортите на 20хетата

Я кажи кой е тоя Емо от София дето с 1.6 къса 2.0 16V, че имам мерак да се пуснеме :unsure:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, C20NE не намерих за сверка, затова пък изскочи едно Saxo VTS :wave: 122к.с

Редактирано от kraskata_corsa

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, евала за корсичката ти върви, но когато пускаш тема за сравнение на една кола с друго доуточнявай, че корсата ти не е сток. Иначе става много дразнещо.. ами ако ц20не-то е правено знаеш ли, че корсата наистина ще трябва да я нарежеш на "железце" както ти каза... Извинявай, че така малко остро пиша, но се издразних, че си написал темата, а пък не си казал, че имаш доработки. И с това изказване за кълцането на корсата ми бръкна в г*за. Поздрави и евала за корсичката. Добра е ... а като видях, че би саксото и ми сгря душичката. Лека от мене !

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пробвал сам го ве4е имам 109 коня корса пипана е леко има спортни смуквателни колелтори спортна генерация и едно филтар4е на кн пробвал сам го и с астра 115коня и сас 1.8 16в 125 коня на 400 м на 125 коня и бягам с мн малко но на 1 км осе4ка е пред мен с 1 кола растояние

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Колега, евала за корсичката ти върви, но когато пускаш тема за сравнение на една кола с друго доуточнявай, че корсата ти не е сток. Иначе става много дразнещо.. ами ако ц20не-то е правено знаеш ли, че корсата наистина ще трябва да я нарежеш на "железце" както ти каза... Извинявай, че така малко остро пиша, но се издразних, че си написал темата, а пък не си казал, че имаш доработки. И с това изказване за кълцането на корсата ми бръкна в г*за. Поздрави и евала за корсичката. Добра е ... а като видях, че би саксото и ми сгря душичката. Лека от мене !

1-во мерсаж за "евалата" Но когато пуснах темата колата ми беше абсолютно стокова ! Относно, ако Ц20НЕ-то е правено, няма да е чак толко спешъл, защото това е 8v двигател - абсурдно е да се извади капацитетът като от 16v ! Освен, ако не е турбо. ( 8V - drag - няма връзка )

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
1-во мерсаж за "евалата" Но когато пуснах темата колата ми беше абсолютно стокова ! Относно, ако Ц20НЕ-то е правено, няма да е чак толко спешъл, защото това е 8v двигател - абсурдно е да се извади капацитетът като от 16v ! Освен, ако не е турбо. ( 8V - drag - няма връзка )

Щом като си пускал темата колата е била сток, ти се извинявам. Все пак, ако ц20не е с части от 1.8е (глава вал всмукател дросел..) и един изпускател на ХЕ, си мисля че ти с корсата ще останеш отзаде. Но това е само мое мнение и не ангажирам никого. Поздрави :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Щом като си пускал темата колата е била сток, ти се извинявам. Все пак, ако ц20не е с части от 1.8е (глава вал всмукател дросел..) и един изпускател на ХЕ, си мисля че ти с корсата ще останеш отзаде. Но това е само мое мнение и не ангажирам никого. Поздрави :)

хехехе, Бате, какво ме направи ти ?! С целият този сетъп, с глава, валове, смукател, дросел(каквото и да значат тези термини ;) ) , и изпускател от ХЕ, 1.6 ще разцепва бая ХЕ-та камоли NЕ. Отдавна съм във филма, колега, занм какво говоря :))) Поздрави !

Редактирано от kraskata_corsa

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Краска защо така си мислиш ,че пипано c20ne не бие и то XE-та .... ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха ей Vencityyyy да ви обади дали наточено NE не прави ХЕ-та за смях :) Имаме тук до Търново едно момче дето кара такава Вектра C20NE и е доста вървежна !Удря ХЕ-тата (Стокови) у земята ,е вярно бутнато е до към 145-150 кончета и гори доста стабилно бензинец ама за сметка на това наказва доста добре :)

И все пак ако Корсата и Астрата са сокови работата е на кантар :) който вземе старта е отпред според мен :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване