Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
C_18_XEL

кафене

Recommended Posts

http://vbox7.com/play:84139680 и специално за Росен :beer:

ooooиес лубимата ми песен хахахах мерси за поздрава :smile3560:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве хора нормално ли е да ми искат 70 лева да ми сменят четирите пружини?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Аве хора нормално ли е да ми искат 70 лева да ми сменят четирите пружини?

ти луд ли си кажи ще се саберем и ще ги сменим и после ще ти изпием 50 лв. :th_up: :beer:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нали ти казах аз ще ти помогна да ги сменим и после ще почерпиш :blush:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:drinkin: :respect::th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледайте хората кви работи праят да си мислят че карат зверове

Клип

Ей тва е прочутото устройство :biggrin::wooow:http://aukro.dnes.bg/item815167202-bezzhic...8-dvigatel.html

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Гледайте хората кви работи праят да си мислят че карат зверове

Клип

Ей тва е прочутото устройство :biggrin::wooow:http://aukro.dnes.bg/item815167202-bezzhic...8-dvigatel.html

якооооо,откачена работа :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пичове ако ще се събираме с колите дайте да го правим че декември ще съм без двигател че проблема се оказа доста сериозен (части менте) та ако продължавам да я карам така :bishop: надявам се сега поне да случа на части,след като няма да са от БГ.Ако има нещо ще пиша в темата ПОМОЩ.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
пичове ако ще се събираме с колите дайте да го правим че декември ще съм без двигател че проблема се оказа доста сериозен (части менте) та ако продължавам да я карам така :bishop: надявам се сега поне да случа на части,след като няма да са от БГ.Ако има нещо ще пиша в темата ПОМОЩ.

еее нали утре сме на линия пред ПЛУСа+++ и ако вземем гаража ще се виждаме по на често :flag_opel:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да утре сме там ама да ви кажа чесно АКОТО за гаража става все по голямо :dry:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще ви обясня като се видим :blush:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
ще ви обясня като се видим :blush:

в колко ще се видимм :help:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

18.00ч. на битака където бяхме в понеделник. Акото става голяма защото много хора няма да дадът пари и не се знае дали ще успеем да съберем достатъчно за да залъжем хората.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми дано успеем но нищо се не знае :dry:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове,да споделя кво се случи снощи па вие си правете изводите относно мъжката дума на куките.Както знаете преди време имахме доста проблеми с тях поради редовните ни замервания и демонстрации по улиците,та след многото неуспешни опити да ни сплашат и спрът по техните си методи(чрез непрестанни спирания за пълна проверка на автомобила и заяждане,дори знаете за случай на проверка на документите на един от нас които си се прибирал (ХОДОМ) от работа)явно видяха че така няма да стане и на последната проверка решиха да сменят подхода и казаха че ако не правим глупости,повече няма да имаме проблеми с тях.Уби гонките и простотиите приключиха,но тенденциозните проверки и заяждания НЕ мислех си че това е зада несе отпускаме и да внимаваме,но до снощи,когато дадох колата на вратовчеда да отиде за цигари,без видима причина бил спрян и след пълна проверка започеат да му съставят АКТ.След като ми звънна веднага хванах такси и отидох до мястото и с изумление видях че,единия полицай беше един от тези които ни обясняваха че ако няма глупости ,няма да има проблеми.Та вместо да се захванат с нарошителите и стотиците бараки многократно по опасни за гражраните от нашите(БЕГАЧКИ),избиват комплекси като ни спират на секи метър.Що да спират неисправни курници,те такива виждат секи път като си отворят гаража,а колко от тях па са с затъмнени стъкла на предните врати, иначе сме много стриктни,законите не са ли за всички.Идеята ми сега е да има(колегата отвръща на удара)кат си немат друга работа да им намерим и тук искам да длагодаря на колегите които станаха свидетели на това и ясно изразиха отношението си :3: към случилото се :th_up: Предлагам колегата С18ХЕЛ да пусне една тема за полицейската несправедливост и анархия за да може всеки да сподели подобни случки и да ги коментираме,това мисля че нее правено никаде и ще е интересно и полезно,да научим правата си.Ако пуснете темата може да преместите коментара.И внимаваите какво пишете че ръката на закона е дълга,за разлика от други органи :biggrin:

Редактирано от propionate

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

propionate ако решиш пусни я ТИ

аз съм ЗА

Редактирано от C_18_XEL

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
propionate ако решиш пусни я ТИ

аз съм ЗА

и аз съм ЗА :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми така че пускай тема

не е задължително а да я пусна :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги да направим една среща утре направо в гаража в 18.00ч. Бос що не пуснеш по-един СМС

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако имаш проблем с програмата ако я ползваш де пиши ще оправим всичко !!! :k055:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мисля малко по нататък да е в гаража че сега да пооправим малко ако се съберем всичките няма да можем нищо да свършим

които има желание нека да доиде всичките почти знаят че утре ще сме там така че които иска вратите са отворени а за официална среща може би малко по нататък в гаража

Редактирано от C_18_XEL

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

утре след 18 часа сме там незнам до кога

ако искате елате и се включете в стягането на "борчето" :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето и венци от търновския клуб какво ми писа мисля че трябва и вие да го видите

[21:25:49] VenCityYy: a za pomeshtenieto evala !

[21:25:55] VenCityYy: mn dobre ste go izmislili

[21:25:58] VenCityYy: i se poluchilo super

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване